Personal

Avdelningen för Datateknik och Informatik

Anders Adlemo

  • Docent, Universitetslektor
  • Tekniska Högskolan i Jönköping AB
  • anders.adlemo@ju.se
  • +46 36-10 1606

Anders Arvidsson

  • Universitetsadjunkt, Avdelningschef
  • Tekniska Högskolan i Jönköping AB
  • anders.arvidsson@ju.se
  • +46 36-10 1572

Anders Carstensen

  • Universitetsadjunkt, Forskarstuderande
  • Tekniska Högskolan i Jönköping AB
  • anders.carstensen@ju.se
  • +46 36-10 1586

Anna-Karin Carstensen

Rob Day

  • Tekniklektor
  • Tekniska Högskolan i Jönköping AB
  • rob.day@ju.se
  • +46 36-10 1913

Bengt Ekeberg

Hans Eriksson

Bruce Ferwerda

Erik Gunnarsson

Karl Hammar

  • Universitetsadjunkt
  • Tekniska Högskolan i Jönköping AB
  • karl.hammar@ju.se
  • +46 36-10 1611

Gunnar Hellsten

  • Senior Advisor
  • Tekniska Högskolan i Jönköping AB

Muhammad Ismail

Sigurd Israelsson

Jasmin Jakupovic

Sonny Johansson

Ulf Johansson

Julia Kaidalova

Johan Kohlin

  • Universitetsadjunkt
  • Tekniska Högskolan i Jönköping AB
  • johan.kohlin@ju.se
  • +46 36-10 1509

Adam Lagerberg

Peter Larsson-Green

Niklas Lavesson

Martin Lindh

  • Universitetsadjunkt
  • Tekniska Högskolan i Jönköping AB
  • martin.lindh@ju.se
  • +46 36-10 1923

Sofia Lovén

  • Universitetsadjunkt
  • Tekniska Högskolan i Jönköping AB
  • sofia.loven@ju.se
  • +46 36-10 1857

Tuwe Löfström

Ragnar Nohre

  • Universitetslektor
  • Tekniska Högskolan i Jönköping AB
  • ragnar.nohre@ju.se
  • +46 36-10 1607

Anders Rudgård

  • Programansvarig för Grafisk design och webbutv, Tekniklektor
  • Tekniska Högskolan i Jönköping AB
  • anders.rudgard@ju.se
  • +46 36-10 1578

Kurt Sandkuhl

Johannes Schmidt

Magnus Schoultz

Ulf Seigerroth

  • Professor, Forskningsledare
  • Tekniska Högskolan i Jönköping AB
  • ulf.seigerroth@ju.se
  • +46 36-10 1785

Håkan Sundell

He Tan

  • Universitetslektor
  • Tekniska Högskolan i Jönköping AB
  • he.tan@ju.se
  • +46 36-10 1911

Vladimir Tarasov

Timothy Tinney

Sidan uppdaterad 2018-03-16






Genom att surfa vidare på JU.se godkänner du att vi använder cookies. Mer information