Schedule for School of Engineering (JTH)

Your search
DateRoom
2019-11-19 - 2020-11-19E1017
DateTimeCourseRoomResourceTeacherGroupMoment
2019-11-19 Tue08:00 – 09:45 Material- och produktionsstyrning E1017 tiefreÖvning 2
10:00 – 11:45 Projektbaserad exteriör ljusdesign E1017 AKar, wanulrLitteraturseminarium
13:00 – 14:45 Non-linear Finite Element Analysis E1017 hanpetLecture
15:00 – 16:45 Mathematics for Intelligent Systems E1017 AandExercise
2019-11-20 Wed08:00 – 10:00 E1017, E1022, E1028, E1029, E1105, E1111, E1113b, E1118, E1206, E1211, E1217, E1219, E1303, E1305, E1313, E1314, E1316, E1317, E1405, E1418, E1419, E1423, E4304 efrjosFörbokat för "Karriärum"
10:00 – 16:00 E1017, E1022, E1028, E1029, E1105, E1111, E1113b, E1118, E1206, E1211, E1217, E1219, E1303, E1305, E1313, E1314, E1316, E1317, E1405, E1418, E1419, E1423, E4304 efrjosFörbokat för "Karriärum"
2019-11-21 Thu10:00 – 11:45 Material- och produktionsstyrning E1017 tiefreSeminarium Cyklettfall 3 (3a, 3b och 3c)
13:00 – 14:45 Mathematics for Intelligent Systems E1017 AandLecture
15:00 – 16:45 Mathematics for Intelligent Systems E1017 AandExercise
2019-11-22 Fri08:00 – 09:45 Termodynamik och energiteknik E1017 mattaiFöreläsning
10:00 – 11:45 Linear Algebra and Optimization E1017 IvTjLecture
13:00 – 14:45 Envariabelanalys (civ.ing) E1017 IvTjFöreläsning
15:00 – 16:45 Work-Human-Technology E1017 coedenG3Seminar - Reserve
2019-11-25 Mon10:00 – 11:45 Leadership and Project Management E1017 BLis, WiRaLecture
11:45 – 12:30 E1017 andjos, androyInformation about exchange studies
13:00 – 14:45 Termodynamik och energiteknik E1017 mattaiFöreläsning
15:00 – 16:45 Mekanik och hållfasthetslära 3 E1017 mahlenFöreläsning
2019-11-26 Tue08:00 – 09:45 Material- och produktionsstyrning E1017 tiefreÖvning 3
10:00 – 11:45 Research Methods in Computer Science and Informatics E1017 lanjeaL9 - Scientific writing 2: formatting, punctuation, style
13:00 – 14:45 Non-linear Finite Element Analysis E1017 hanpetLecture
15:00 – 16:45 Mathematics for Intelligent Systems E1017 AandExercise
17:00 – 20:00 E1017 KårenHI LIFE
2019-11-27 Wed08:00 – 11:45 Konstruktionselement E1017 ErikMa, wadchrLab
13:00 – 14:45 Work-Human-Technology E1017 coedenG2Seminar - Reserve
2019-11-28 Thu13:00 – 14:45 Mathematics for Intelligent Systems E1017 AandLecture
15:00 – 16:45 Mathematics for Intelligent Systems E1017 AandExercise
2019-11-29 Fri08:00 – 09:45 Termodynamik och energiteknik E1017 mattaiFöreläsning
10:00 – 11:45 Linear Algebra and Optimization E1017 IvTjLecture
13:00 – 14:45 Envariabelanalys (civ.ing) E1017 IvTjFöreläsning
15:00 – 16:45 Work-Human-Technology E1017 coedenG3Seminar - Reserve
2019-12-02 Mon10:00 – 11:45 Leadership and Project Management E1017 WiRaLecture
13:00 – 14:45 Termodynamik och energiteknik E1017 mattaiFöreläsning
15:00 – 16:45 Mekanik och hållfasthetslära 3 E1017 mahlenRäknestuga
2019-12-03 Tue08:00 – 09:45 Material- och produktionsstyrning E1017 tiefreÖvning 4
10:00 – 11:45 Leadership and Project Management E1017 BLisG1Oral presentation of Group Analysis Only for project groups 1-3
13:00 – 14:45 Non-linear Finite Element Analysis E1017 hanpetLecture
15:00 – 16:45 Mathematics for Intelligent Systems E1017 AandExercise
17:00 – 20:00 E1017 KårenHI LIFE
2019-12-04 Wed08:00 – 11:45 Konstruktionselement E1017 wadchrEget arbete inlämning 4
13:00 – 14:45 Work-Human-Technology E1017 coedenG2Seminar - Project Presentation and Opposition
2019-12-05 Thu09:00 – 12:00 E1017 johbjoUL-träff förmiddag
13:00 – 14:45 Mathematics for Intelligent Systems E1017 AandLecture
15:00 – 16:45 Mathematics for Intelligent Systems E1017 AandExercise
2019-12-06 Fri09:00 – 16:00 Produktutvecklingsprojekt E1017 larconSlutredovisning
2019-12-09 Mon08:00 – 17:00 E1017 johbjoPolymeringenjör
2019-12-10 Tue08:00 – 17:00 E1017 johbjoPolymeringenjör
2019-12-11 Wed08:00 – 17:00 E1017 johbjoPolymeringenjör
2019-12-16 Mon08:00 – 17:00 E1017 johbjoPolymeringenjör
2019-12-17 Tue08:00 – 17:00 E1017 johbjoPolymeringenjör
2019-12-18 Wed08:00 – 17:00 E1017 johbjoPolymeringenjör
2019-12-19 Thu08:00 – 17:00 E1017 johbjoPolymeringenjör
2019-12-20 Fri08:00 – 17:00 E1017 harhanYh Produktionsutveckling PU19
2020-01-07 Tue08:00 – 17:00 E1017 johbjoPolymeringenjör
2020-01-08 Wed08:00 – 17:00 E1017 johbjoPolymeringenjör
2020-01-09 Thu08:00 – 17:00 E1017 johbjoPolymeringenjör
2020-01-10 Fri09:00 – 15:00 E1017 johbjoUtbildningsledarträff
2020-01-13 Mon13:00 – 14:45 BIM 4 Projektering och produktion - Hus, Byggprocessen i anknytning till ljusdesign E1017 karsam, SoAkProjektintroduktion
15:00 – 16:45 Mechanics 2 E1017 mahlenLecture
2020-01-14 Tue08:00 – 09:45 Ledarskap och projektledning E1017 skorigG4Grupp13 - Grupp19
Lärarledd övning
Kom i tid!
10:00 – 12:00 Samhällsvetenskapliga perspektiv i socialt arbete E1017 arooloGruppredovisning, fältstudie gr.1
15:00 – 16:45 Basic FEM-analys E1017 cenmirLecture
2020-01-15 Wed08:00 – 11:45 Databasadministration E1017 stiandFöreläsning
13:00 – 16:00 Projekteringsstöd för belysningsplanering E1017 glajohFöreläsning Belysningsprinciper
2020-01-16 Thu10:00 – 11:45 Projekteringsstöd för belysningsplanering E1017 glajohFöreläsning forts. Belysningsprinciper
13:00 – 14:45 Produktionsteknik 2 E1017 bjajonFöreläsn/övning
15:00 – 15:45 Produktionsteknik 2 E1017 bjajonGenomgång Inlämningsuppgift
2020-01-17 Fri10:00 – 11:00 E1017 johsonFöretagspresentation Nordlo
13:00 – 16:45 Arbetsorganisation och arbetsmiljö E1017 jakmarFöreläsning
2020-01-20 Mon15:00 – 16:45 Mechanics 2 E1017 mahlenLecture
2020-01-21 Tue08:00 – 09:45 Ledarskap och projektledning E1017 skorigG4Grupp13 - Grupp19
Övning:
Problem - Mål
10:00 – 11:45 Produktionsteknik 2 E1017 bjajonFöreläsning
13:00 – 14:45 Produktionsteknik 2 E1017 bjajonFöreläsning
15:00 – 17:45 E1017 PaMiPluggsal
2020-01-22 Wed08:00 – 11:45 Databasadministration E1017 stiandFöreläsning
13:00 – 16:00 Projekteringsstöd för belysningsplanering E1017 glajohFöreläsning forts. Manuella beräkningsmetoder
2020-01-23 Thu10:00 – 11:45 Projekteringsstöd för belysningsplanering E1017 glajohFöreläsning forts. Manuella beräkningsmetoder
13:00 – 16:45 Produktionsteknik 2 E1017 bjajonLaboration grp 2
2020-01-24 Fri10:15 – 11:45 Sustainable Production E1017 DerJGeneral guiding in reporting and assignment 1
13:00 – 16:45 Arbetsorganisation och arbetsmiljö E1017 jakmarFöreläsning
2020-01-27 Mon10:00 – 11:45 Sustainable Production E1017 DerJSupervision Assignment 1 - Non-mandatory drop in for groups
13:00 – 14:45 Linjär algebra (civ.ing) E1017 IvTjFöreläsning
15:00 – 16:45 Mechanics 2 E1017 mahlenLecture
2020-01-28 Tue08:00 – 09:45 Ledarskap och projektledning E1017 skorigG4Grupp13 - Grupp19
Övning:
WBS - Pert
10:00 – 11:45 Byggmaterial och byggteknik 1 E1017 KarPÖ3Övning
13:00 – 14:45 Byggmaterial och byggteknik 1 E1017 KarPÖ4Övning
17:00 – 21:00 E1017 KårenHI LIFE
2020-01-29 Wed08:00 – 11:45 Databasadministration E1017 stiandFöreläsning
13:00 – 16:00 Projekteringsstöd för belysningsplanering E1017 glajohFöreläsning Belysningsplaneringsprocessen enl Ljus och Rum
2020-01-30 Thu10:00 – 11:45 Projekteringsstöd för belysningsplanering E1017 glajohFöreläsning Ljusmätning och Kontroll
13:00 – 15:00 Produktionsteknik 2 E1017 bjajonLaboration
2020-02-03 Mon09:00 – 11:45 Sustainable Production E1017 DerJTutorial on assignment 2 followed by Non-mandatory supervision drop-in
13:00 – 14:45 Linjär algebra (civ.ing) E1017 IvTjFöreläsning
15:00 – 16:45 Mechanics 2 E1017 mahlenLecture
2020-02-04 Tue08:00 – 09:45 Ledarskap och projektledning E1017 skorigG4Grupp13 - Grupp19
Övning:
Uppföljning - Resultatvärdemetoden
10:00 – 11:45 Functional Materials and Surfaces E1017 zanecaLecture
13:00 – 14:45 Byggmaterial och byggteknik 1 E1017 KarPÖ4Övning
17:00 – 21:00 E1017 KårenHI LIFE
2020-02-05 Wed08:00 – 11:45 Databasadministration E1017 stiandFöreläsning
2020-02-06 Thu10:00 – 11:45 Projektbaserad interiör ljusdesign E1017 dabali, PeMiFöreläsning Belysningsplaneringsprocessen
13:00 – 14:45 Produktionsteknik 2 E1017 bjajonObligatorisk föreläsning
2020-02-07 Fri08:00 – 11:45 Arbetsorganisation och arbetsmiljö E1017 jakmarFöreläsning
2020-02-11 Tue17:00 – 21:00 E1017 KårenHI LIFE
2020-02-17 Mon08:15 – 11:45 Sustainable Production E1017 DerJLecture 4 followed by Supervision Non-mandatory drop-in
13:00 – 14:45 Projekteringsstöd för belysningsplanering E1017 glajohFöreläsning LCC och LENI
15:00 – 16:45 Mechanics 2 E1017 mahlenLecture
2020-02-18 Tue08:00 – 09:45 Ledarskap och projektledning E1017 skorigG4Grupp13 - Grupp19
Seminarium OBL:
Förstudie
Förberedelse krävs!
10:00 – 11:45 BIM - Management and Control E1017, E1113b JPetConsultation
11:45 – 13:00 E1017 delsofLunchseminarie
13:00 – 14:45 Byggmaterial och byggteknik 1 E1017 KarPÖ4Övning
17:00 – 21:00 E1017 KårenHI LIFE
2020-02-19 Wed08:00 – 11:45 Databasadministration E1017 stiandFöreläsning
13:00 – 14:45 Produktionsteknik 2 E1017 bjajonFöreläsning/övning E1017
2020-02-20 Thu09:00 – 09:45 E1017 KarJPrograminformation och diskussion
10:00 – 11:45 Produktionsteknik 2 E1017 bjajonFöreläsn/övn
13:00 – 14:45 Produktionsteknik 2 E1017 bjajonFöreläsn/övn.
2020-02-21 Fri10:00 – 11:45 Arbetsorganisation och arbetsmiljö E1017 sveleiFöreläsning Arbetsmiljö, Leffe Larsson
13:00 – 16:45 Arbetsorganisation och arbetsmiljö E1017 sveleiFöreläsning Arbetsmiljö, Leffe Larsson
2020-02-24 Mon08:00 – 09:45 Sustainable Production E1017 DerJSeminar Assignment 1 (Students' presentations)
10:00 – 11:45 Sustainable Production E1017 DerJSeminar Assignment 1 (Students' presentations)
13:00 – 14:45 Linjär algebra (civ.ing) E1017 IvTjFöreläsning
15:00 – 16:45 Mechanics 2 E1017 mahlenLecture
2020-02-25 Tue08:00 – 09:45 Ledarskap och projektledning E1017 skorigG4Grupp13 - Grupp19
Lärarledd övning
Kom i tid!
10:00 – 11:45 Byggmaterial och byggteknik 1 E1017 KarPÖ3Övning
13:00 – 14:45 Utredningsmetodik E1017 eridavG2Seminarium s-f-m; sem.gr. A
15:00 – 16:45 Basic FEM-analys E1017 cenmirLecture
17:00 – 21:00 E1017 KårenHI LIFE
2020-02-26 Wed08:00 – 11:45 Databasadministration E1017 stiandFöreläsning
13:00 – 16:00 Projekteringsstöd för belysningsplanering E1017 glajohFöreläsning LCC och LENI + Uppstart Workshop
2020-02-27 Thu10:00 – 11:45 Projekteringsstöd för belysningsplanering E1017 glajohFöreläsning Belysningsplanering i praktiken
13:00 – 14:45 Produktionsteknik 2 E1017 bjajonFöreläsning
2020-02-28 Fri10:00 – 11:45 Arbetsorganisation och arbetsmiljö E1017 sveleiFöreläsning Arbetsmiljö, Leffe Larsson
13:00 – 16:45 Arbetsorganisation och arbetsmiljö E1017 sveleiFöreläsning Arbetsmiljö, Leffe Larsson
2020-03-02 Mon13:00 – 14:45 Linjär algebra (civ.ing) E1017 IvTjFöreläsning
17:00 – 20:00 Ledarskap och projektledning E1017 skorigG317:00 - Grupp29
18:00 - Grupp30
19:00 - Grupp31
2020-03-03 Tue08:00 – 09:45 Ledarskap och projektledning E1017 skorigG4Grupp13 - Grupp19
Lärarledd övning
Kom i tid!
10:00 – 11:45 Projekteringsstöd för belysningsplanering E1017 AdMa, glajohFöreläsning Dagsljusberäkningar - en introduktion. Mathias Adamsson
13:00 – 14:45 Utredningsmetodik E1017 eridavG2Seminarium reserv
15:00 – 17:00 Näringslivsförlagd kurs i Byggnadsteknik E1017 dahannMöte med de som inte lämnat in arbetsbeskrivning för praktikplats.
17:00 – 20:00 Ledarskap och projektledning E1017 skorigG317:00 - Grupp26
18:00 - Grupp27
19:00 - Grupp28

2020-03-04 Wed08:00 – 11:45 Databasadministration E1017 stiandFöreläsning
13:00 – 16:30 Projekteringsstöd för belysningsplanering E1017 glajohGästföreläsning Belysningsplanering i praktiken, Anna Hedendahl
2020-03-05 Thu13:00 – 16:45 Produktionsteknik 2 E1017 bjajonLab
2020-03-06 Fri10:00 – 11:45 Arbetsorganisation och arbetsmiljö E1017 sveleiFöreläsning Arbetsmiljö, Leffe Larsson
13:00 – 16:45 Arbetsorganisation och arbetsmiljö E1017 sveleiFöreläsning Arbetsmiljö, Leffe Larsson
2020-03-09 Mon08:00 – 09:45 Sustainable Production E1017 DerJSeminar on assignment 3
2020-03-10 Tue08:30 – 09:45 Projekteringsstöd för belysningsplanering E1017 glajohWorkshop LCC och LENI
10:00 – 11:45 Grundläggande termodynamik och transportfenomen E1017 mattaiFöreläsning
12:00 – 12:45 Byggprocessen i anknytning till ljusdesign, Projekteringsstöd för belysningsplanering, Belysningsvetenskap E1017 AdMa, AKar, arimyr, JagAnn, PeMi, RoJo, wanulrLunchseminarium med ITAB. Produkt och projekt-visning. Anmälan för lunch senast 3mars till andreas.timen@itab.com
13:00 – 14:45 Utredningsmetodik E1017 eridavG2Seminarium metodkarta, sem.gr. B
2020-03-11 Wed08:00 – 11:45 Databasadministration E1017 stiandFöreläsning
2020-03-12 Thu13:00 – 16:45 Produktionsteknik 2 E1017 bjajonLab
2020-03-13 Fri09:00 – 15:00 E1017 johbjoUtbildningsledarträff
2020-03-18 Wed10:00 – 12:00 Design of Smart Enterprises E1017Milky Way Enterprise Map, Annika
2020-03-19 Thu08:00 – 17:00 E1017, E1022, E1028, E1418, E1419, E1423 delsofPED Conference
2020-03-20 Fri08:00 – 17:00 E1017 kardan
2020-03-21 Sat09:30 – 14:00 B1014, B1024, B1033, E1017, E1022, E1028, E1029, E1105, E1217, E1219, E1405, E1418, E1419, E1423, Ga308 Forum Humanum, Ga334, Gb306 KJ-Aulan, Gc310, Gc311, Gd307, Hb116, Hb117, Hc113, Hc114, He102 WaAnÖppet hus på JU
2020-03-23 Mon10:00 – 11:45 Enchipsdatorer E1017 axeandFöreläsning
12:00 – 13:00 Näringslivsförlagd kurs i Byggnadsteknik E1017, E1022, E1028, E1217, E1219 andnin, AsGo, dahann, karsam, NeKj, ScToNFK- intro med handledare
2020-03-24 Tue10:00 – 11:45 Enchipsdatorer E1017 axeandFöreläsning
12:00 – 12:45 Projekteringsstöd för belysningsplanering, Belysningsvetenskap E1017 AdMa, AKar, JagAnn, PeMi, RoJo, wanulrLunchseminarium med Zero Belysning. Anmälan till Torbjörn via mail. Se inbjudan via mail/PIM.
13:00 – 14:45 Utredningsmetodik E1017 eridavG2Seminarium slutuppgift, sem.gr. C
2020-03-25 Wed13:00 – 16:00 Projekteringsstöd för belysningsplanering E1017 glajohGästföreläsning, Synskadades belysningskrav, Christin Hult
2020-03-26 Thu10:00 – 11:45 Materials in Product and Manufacturing Technology E1017 ghaehs, qadmuhLecture
13:00 – 14:45 Ekonomi, entreprenörskap och marknadsföring E1017 varmagÖ2Övning
15:00 – 16:45 Ekonomi, entreprenörskap och marknadsföring E1017 varmagÖ2, Ö3Övning
2020-03-27 Fri09:00 – 16:00 Projekteringsstöd för belysningsplanering E1017 glajohGGästföreläsning, HCL, Kjell Wallin Fagerhult belysning
2020-03-30 Mon08:00 – 10:00 Examensarbete i Byggnadsteknik E1017, E1022, E1217 lenmarDeltidsavstämning Examensarbete Byggnadsteknik
10:00 – 11:45 Enchipsdatorer E1017 axeandFöreläsning
15:00 – 17:00 Examensarbete i Byggnadsteknik E1017, E1219, E2326 lenmarDeltidsavstämning Examensarbete Byggnadsteknik
2020-03-31 Tue10:00 – 11:45 Enchipsdatorer E1017 axeandFöreläsning
10:00 – 11:45 Implementation of Digital Technologies and the Construction Industry E1017Lecture
13:00 – 17:00 Examensarbete i Byggnadsteknik E1017, E1028, E1105 lenmarDeltidsavstämning Examensarbete Byggnadsteknik
2020-04-01 Wed09:00 – 11:45 Ergonomics (Human Factors 2) E1017 vananoSupervision
13:00 – 14:45 Projekteringsstöd för belysningsplanering E1017 glajohGästföreläsning, Nödbelysning, Marcus Sporre ETAP
15:00 – 16:45 Projekteringsstöd för belysningsplanering E1017 glajohWorkshop, Nödbelysning, Marcus Sporre ETAP
2020-04-02 Thu10:00 – 11:45 Materials in Product and Manufacturing Technology E1017 ghaehs, qadmuhLecture
13:00 – 14:45 Ekonomi, entreprenörskap och marknadsföring E1017 varmagÖ2Övning
15:00 – 16:45 Ekonomi, entreprenörskap och marknadsföring E1017 varmagÖ2, Ö3Övning
2020-04-03 Fri10:00 – 11:45 Implementation of Digital Technologies and the Construction Industry E1017 yitibrLecture 5
13:00 - 24:00 E1017Högskoleprovet
2020-04-04 Sat00:00 - 24:00 E1017Högskoleprovet
2020-04-05 Sun00:00 - 24:00 E1017Högskoleprovet
2020-04-06 Mon00:00 - 10:00 E1017Högskoleprovet
10:00 – 11:45 Enchipsdatorer E1017 axeandFöreläsning
2020-04-07 Tue10:00 – 11:45 Enchipsdatorer E1017 axeandFöreläsning
2020-04-08 Wed13:00 – 16:45 Projekteringsstöd för belysningsplanering E1017 glajohGästföreläsning Belysningsstyrning HUR?, Emil Toft Controldept.
2020-04-09 Thu10:00 – 11:45 Materials in Product and Manufacturing Technology E1017 ghaehs, qadmuhLecture
13:00 – 14:45 Ekonomi, entreprenörskap och marknadsföring E1017 varmagÖ2Övning
15:00 – 16:45 Ekonomi, entreprenörskap och marknadsföring E1017 varmagÖ2, Ö3Övning
2020-04-14 Tue10:00 – 11:45 Enchipsdatorer E1017 axeandFöreläsning
2020-04-15 Wed08:00 – 11:45 Ergonomics (Human Factors 2) E1017 vananoSupervision
13:00 – 16:45 Projektbaserad interiör ljusdesign E1017 AKar, PeMiPresentationsteknik
2020-04-16 Thu10:00 – 11:45 Materials in Product and Manufacturing Technology E1017 ghaehs, qadmuhLecture
13:00 – 14:45 Ekonomi, entreprenörskap och marknadsföring E1017 varmagÖ2Övning
15:00 – 16:45 Ekonomi, entreprenörskap och marknadsföring E1017 varmagÖ2, Ö3Övning
2020-04-20 Mon10:00 – 11:45 Enchipsdatorer E1017 axeandFöreläsning
2020-04-21 Tue10:00 – 11:45 Enchipsdatorer E1017 axeandFöreläsning
2020-04-22 Wed08:00 – 11:45 Ergonomics (Human Factors 2) E1017 vananoSupervision
13:00 – 16:45 Projektbaserad interiör ljusdesign E1017 PeMiFöreläsning
2020-04-23 Thu13:00 – 14:45 Ekonomi, entreprenörskap och marknadsföring E1017 varmagÖ2Övning
15:00 – 16:45 Ekonomi, entreprenörskap och marknadsföring E1017 varmagÖ2, Ö3Övning
2020-04-24 Fri10:00 – 11:45 Software Product Quality Assurance E1017 tanheGuest Lec: Thomas from CombiTech
2020-04-27 Mon10:00 – 11:45 Enchipsdatorer E1017 axeandFöreläsning
2020-04-28 Tue10:00 – 11:45 Enchipsdatorer E1017 axeandFöreläsning
2020-04-29 Wed09:00 – 11:45 Ergonomics (Human Factors 2) E1017 vananoSupervision
13:00 – 14:45 Projekteringsstöd för belysningsplanering E1017 glajohGenomgång Teknisk Portfolio
2020-04-30 Thu10:00 – 11:45 Materials in Product and Manufacturing Technology E1017 ghaehsLecture
13:00 – 14:45 Ekonomi, entreprenörskap och marknadsföring E1017 varmagÖ2Övning
15:00 – 16:45 Ekonomi, entreprenörskap och marknadsföring E1017 varmagÖ2, Ö3Övning
2020-05-04 Mon10:00 – 11:45 Enchipsdatorer E1017 axeandFöreläsning
2020-05-05 Tue10:00 – 11:45 Enchipsdatorer E1017 axeandFöreläsning
2020-05-06 Wed08:00 – 11:45 Ergonomics (Human Factors 2) E0450a, E1017 gusmik, vananoSupervision - workshop
2020-05-07 Thu10:00 – 11:45 Materials in Product and Manufacturing Technology E1017 ghaehsLecture
13:00 – 14:45 Ekonomi, entreprenörskap och marknadsföring E1017 varmagÖ2Övning
15:00 – 16:45 Ekonomi, entreprenörskap och marknadsföring E1017 varmagÖ2, Ö3Övning
2020-05-11 Mon10:00 – 11:45 Enchipsdatorer E1017 axeandFöreläsning
2020-05-12 Tue10:00 – 11:45 Enchipsdatorer E1017 axeandFöreläsning
2020-05-14 Thu10:00 – 11:45 Materials in Product and Manufacturing Technology E1017 ghaehs, zanecaLecture
13:00 – 14:45 Ekonomi, entreprenörskap och marknadsföring E1017 varmagÖ2Övning
15:00 – 16:45 Ekonomi, entreprenörskap och marknadsföring E1017 varmagÖ2, Ö3Övning
2020-05-18 Mon10:00 – 11:45 Enchipsdatorer E1017 axeandFöreläsning
2020-05-19 Tue10:00 – 11:45 Enchipsdatorer E1017 axeandFöreläsning
2020-05-20 Wed08:00 – 11:45 Ergonomics (Human Factors 2) E1017 vananoSupervision
2020-05-25 Mon08:00 – 17:00 Examensarbete i Byggnadsteknik E1017, E1022, E1028 AdMa, almamj, figeza, lenmar, linhen, merchr, movham, NajNas, wanulrSlutpresentationer Examensarbete Byggnadsteknik
2020-05-26 Tue08:00 – 12:00 E1017, E4404 CaAKRedovisning NFK och Gruppdynamik
13:00 – 17:00 E1017, E4404 CaAKRedovisning NFK och Gruppdynamik
2020-05-27 Wed08:00 – 12:00 E1017, E4404 CaAKRedovisning NFK och Gruppdynamik
13:00 – 17:00 E1017, E4404 CaAKRedovisning NFK och Gruppdynamik
2020-05-29 Fri11:00 – 16:00 E1017, E1022, E1028, E1029, E1105, E1217, E1219, E1405, E1418, E1419, E2326, E3231, E4304, E4404 johjesExamen
2020-10-18 Sun08:00 – 22:00 E1017Högskoleprovet
We use cookies on JU.se. By continuing to use this site you accept the use of cookies. More information