Personal

Avdelningen för Logistik och verksamhetsledning

Peter Hugoson

Ann-Louise Andersen

  • Forskare
  • Tekniska Högskolan i Jönköping AB

Jenny Bäckstrand

Lisa Bäckvall

Denis A. Coelho

  • Vikarierande Universitetslektor
  • Tekniska Högskolan i Jönköping AB
  • denis.coelho@ju.se
  • +46 36-10 1351

Nina Edh Mirzaei

Annika Engström

David Eriksson

  • Universitetslektor, Docent
  • Tekniska Högskolan i Jönköping AB
  • david.eriksson@ju.se
  • +46 36-10 1693

Helena Forslund

Karin Havemose

Lisa Hedvall

Per Hilletofth

Hamid Jafari

  • Universitetslektor
  • Tekniska Högskolan i Jönköping AB
  • hamid.jafari@ju.se
  • +46 36-10 1864

Leif-Magnus Jensen

Eva Johansson

Magnus Karlsson

Anette Karltun

Johan Karltun

  • Docent, Universitetslektor
  • Tekniska Högskolan i Jönköping AB
  • johan.karltun@ju.se
  • +46 36-10 1630

Nikolas Käkelä

Duncan Levinsohn

  • Tillförordnad Universitetslektor, Avdelningschef
  • Tekniska Högskolan i Jönköping AB
  • duncan.levinsohn@ju.se
  • +46 36-10 1820

Stig-Arne Mattsson

Chris Mc Ilroy

  • Tekniklektor, Programansvarig, kandidatår
  • Tekniska Högskolan i Jönköping AB
  • chris.mcilroy@ju.se
  • +46 36-10 1914

Joakim Netz

  • Universitetslektor
  • Tekniska Högskolan i Jönköping AB
  • joakim.netz@ju.se
  • +4636-10 1601

Yinef Pardillo Baez

Einav Peretz Andersson

Ewout Reitsma

Cinzia Sansone

Marco Santos

  • Universitetslektor
  • Tekniska Högskolan i Jönköping AB
  • marco.santos@ju.se
  • +46 36-550 2407

Movin Sequeira

Vanajah Siva

  • Universitetslektor
  • Tekniska Högskolan i Jönköping AB
  • vanajah.siva@ju.se
  • +4636-10 1614

Rigmor Skoglund

Kristina Sollander

Mats Thilen

Fredrik Tiedemann

Jan Weiss

  • Universitetslektor
  • Tekniska Högskolan i Jönköping AB
  • jan.weiss@ju.se
  • +46 36-10 1680

Tomas Wigerfelt

Joakim Wikner

Rainer Winkler

Magnus Vårbrant

Madelene Zetterlind

Sidan uppdaterad 2018-09-14

Genom att surfa vidare på JU.se godkänner du att vi använder cookies. Mer information