Schema för Hälsohögskolan (HHJ)

» Utskriftsvänlig version (Öppnas i nytt fönster)

Din sökning
DatumKurs
2019-11-18 - 2020-11-18HLFN12_H19_H9276
DatumTidProgramLokalHjälpmedelLärareGruppMoment
2019-12-09 mån08:00 – 13:00 Ga1034 caremm, karsan, MobKla, olsbir, OtCe, Tann8.00-8.30 Kursintroduktion Emma
8.30-9.00 Teori: Klinisk kemi KLas
9.00-9.30 Teori: Molekylärbiologi Sandra
10.00-10.30 Teori: Histopatologi Cissi
10.30-11.00 Teori: Flödescytometri Andrea
11.00-11.45 Teori: Mikrobiologi Birgitta
11.45-12.15 Teori: Luminex Emma
2019-12-11 ons10:30 – 16:30 Ga340 olsbirGrupphandledning 1 Grupp 2
2019-12-12 tor08:00 – 14:30 Gd302 olsbirGrupphandledning 1 Grupp 1
2019-12-13 fre07:00 – 12:00 pattformen caremm, krostiLuciafirande laboratoriemedicin
2019-12-16 mån09:00 – 12:00 olsbirGrupphandledning 1 Mikrobiologi, Grupp 1
2019-12-17 tis09:00 – 12:00 olsbirGrupphandledning 1 Mikrobiologi, Grupp 2
2020-01-07 tis09:00 – 12:00 Ga1004, Ga1033 OtCeLaboration Felsökning Grupp 1
13:00 – 16:00 Ga1004, Ga1033 OtCeLaboration Felsökning Grupp 2
2020-01-08 ons08:00 – 12:00 olsbirGrupphandledning 2 Mikrobiologi, Grupp 1
13:00 – 17:00 Höjdpunkten plan 10 olsbirGrupphandledning 2 Mikrobiologi, Grupp 2
2020-01-13 mån09:00 – 17:00 Ga1034 OtCeLaboration Schackbordstitrering Del 1, Grupp 1
2020-01-14 tis10:00 – 12:00 Ga1004, Ga1034 OtCeLaboration Schackbordstitrering Del 2, Grupp 1
2020-01-15 ons09:00 – 16:00 PlattformenRyhov olsbirLaboration MIkrobiologi Grupp 1 och 2
2020-01-16 tor09:00 – 16:00 PlattformenRyhov olsbirLaboration Mikrobiologi, Grupp 1 och 2
2020-01-17 fre09:00 – 16:00 Ga1034 caremmCellseparation och stimulering Grupp 1
2020-01-20 mån10:30 – 16:30 olsbirGrupphandledning 3 Mikrobiologi, Grupp 1
2020-01-21 tis08:00 – 14:30 olsbirGrupphandledning 3 Grupp 2
2020-01-22 ons09:00 – 16:00 Ga932 MobKlaLaboration Klinisk kemi Grupp 1
2020-01-23 tor08:00 – 16:00 Ga1034 caremmLaboration Luminex Grupp 1 och 2. Grupp 1 börjar 8.00 och Grupp 2 börjar 9.00
2020-01-27 mån13:00 – 16:00 PlattformenRyhov olsbirLaboration reservtillfälle Mikrobiologi, Grupp 1 och 2
2020-01-28 tis09:00 – 12:00 PlattformenRyhov olsbirLaboration reservtillfälle Mikrobiologi, Grupp 1 och 2
13:00 – 17:00 PlattformenRyhov TannLaboration Flödescytometri Grupp 1
2020-01-29 ons08:00 – 12:00 PlattformenRyhov TannLaboration Flödescytometri Grupp 2
13:00 – 17:00 PlattformenRyhov TannLaboration Flödescytometri Grupp 3
2020-01-30 tor09:00 – 16:00 Ga1034 diamar, karsanLaboration Molekylärbiologi, Grupp 1
2020-01-31 fre09:00 – 16:00 Ga1034 diamar, karsanLaboration Molekylärbiologi, Grupp 2
2020-02-05 ons10:00 – 12:00 Höjdpunkten diamar, karsanGenomgång resultat Laboration Molekylärbiologi Grupp 1 och Grupp 2
2020-02-13 tor09:00 – 16:00 Ga932 olsbirSeminarium Mikrobiologi
2020-02-19 ons09:00 – 16:00 Ga1031 caremm, TannPosterseminarium Immunologi
Genom att surfa vidare på JU.se godkänner du att vi använder cookies. Mer information