Schema för

Din sökning
Datum
2019-04-18 - 2020-04-18
DatumTidKursLokalHjälpmedelLärareGruppMoment
2019-04-01 mån08:00 - 24:00 Occupational Therapy, Preventive, Remedial and Compensatory InterventionsClinical Placement
2019-04-02 tis00:00 - 24:00 Occupational Therapy, Preventive, Remedial and Compensatory InterventionsClinical Placement
2019-04-03 ons00:00 - 24:00 Occupational Therapy, Preventive, Remedial and Compensatory InterventionsClinical Placement
2019-04-04 tor00:00 - 24:00 Occupational Therapy, Preventive, Remedial and Compensatory InterventionsClinical Placement
2019-04-05 fre00:00 - 24:00 Occupational Therapy, Preventive, Remedial and Compensatory InterventionsClinical Placement
2019-04-06 lör00:00 - 24:00 Occupational Therapy, Preventive, Remedial and Compensatory InterventionsClinical Placement
2019-04-07 sön00:00 - 24:00 Occupational Therapy, Preventive, Remedial and Compensatory InterventionsClinical Placement
2019-04-08 mån00:00 - 24:00 Occupational Therapy, Preventive, Remedial and Compensatory InterventionsClinical Placement
2019-04-09 tis00:00 - 24:00 Occupational Therapy, Preventive, Remedial and Compensatory InterventionsClinical Placement
2019-04-10 ons00:00 - 24:00 Occupational Therapy, Preventive, Remedial and Compensatory InterventionsClinical Placement
2019-04-11 tor00:00 - 24:00 Occupational Therapy, Preventive, Remedial and Compensatory InterventionsClinical Placement
2019-04-12 fre00:00 - 24:00 Occupational Therapy, Preventive, Remedial and Compensatory InterventionsClinical Placement
2019-04-13 lör00:00 - 24:00 Occupational Therapy, Preventive, Remedial and Compensatory InterventionsClinical Placement
2019-04-14 sön00:00 - 24:00 Occupational Therapy, Preventive, Remedial and Compensatory InterventionsClinical Placement
2019-04-15 mån00:00 - 24:00 Occupational Therapy, Preventive, Remedial and Compensatory InterventionsClinical Placement
2019-04-16 tis00:00 - 24:00 Occupational Therapy, Preventive, Remedial and Compensatory InterventionsClinical Placement
2019-04-17 ons00:00 - 24:00 Occupational Therapy, Preventive, Remedial and Compensatory InterventionsClinical Placement
2019-04-18 tor00:00 - 16:00 Occupational Therapy, Preventive, Remedial and Compensatory InterventionsClinical Placement
2019-04-01 mån08:00 - 24:00 Gd302, Gd307, Gd309, Gd310 lundanRenovering
2019-04-02 tis00:00 - 24:00 Gd302, Gd307, Gd309, Gd310 lundanRenovering
2019-04-03 ons00:00 - 24:00 Gd302, Gd307, Gd309, Gd310 lundanRenovering
2019-04-04 tor00:00 - 24:00 Gd302, Gd307, Gd309, Gd310 lundanRenovering
2019-04-05 fre00:00 - 24:00 Gd302, Gd307, Gd309, Gd310 lundanRenovering
2019-04-06 lör00:00 - 24:00 Gd302, Gd307, Gd309, Gd310 lundanRenovering
2019-04-07 sön00:00 - 24:00 Gd302, Gd307, Gd309, Gd310 lundanRenovering
2019-04-08 mån00:00 - 24:00 Gd302, Gd307, Gd309, Gd310 lundanRenovering
2019-04-09 tis00:00 - 24:00 Gd302, Gd307, Gd309, Gd310 lundanRenovering
2019-04-10 ons00:00 - 24:00 Gd302, Gd307, Gd309, Gd310 lundanRenovering
2019-04-11 tor00:00 - 24:00 Gd302, Gd307, Gd309, Gd310 lundanRenovering
2019-04-12 fre00:00 - 24:00 Gd302, Gd307, Gd309, Gd310 lundanRenovering
2019-04-13 lör00:00 - 24:00 Gd302, Gd307, Gd309, Gd310 lundanRenovering
2019-04-14 sön00:00 - 24:00 Gd302, Gd307, Gd309, Gd310 lundanRenovering
2019-04-15 mån00:00 - 24:00 Gd302, Gd307, Gd309, Gd310 lundanRenovering
2019-04-16 tis00:00 - 24:00 Gd302, Gd307, Gd309, Gd310 lundanRenovering
2019-04-17 ons00:00 - 24:00 Gd302, Gd307, Gd309, Gd310 lundanRenovering
2019-04-18 tor00:00 - 24:00 Gd302, Gd307, Gd309, Gd310 lundanRenovering
2019-04-19 fre00:00 - 24:00 Gd302, Gd307, Gd309, Gd310 lundanRenovering
2019-04-20 lör00:00 - 24:00 Gd302, Gd307, Gd309, Gd310 lundanRenovering
2019-04-21 sön00:00 - 24:00 Gd302, Gd307, Gd309, Gd310 lundanRenovering
2019-04-22 mån00:00 - 24:00 Gd302, Gd307, Gd309, Gd310 lundanRenovering
2019-04-23 tis00:00 - 24:00 Gd302, Gd307, Gd309, Gd310 lundanRenovering
2019-04-24 ons00:00 - 24:00 Gd302, Gd307, Gd309, Gd310 lundanRenovering
2019-04-25 tor00:00 - 24:00 Gd302, Gd307, Gd309, Gd310 lundanRenovering
2019-04-26 fre00:00 - 24:00 Gd302, Gd307, Gd309, Gd310 lundanRenovering
2019-04-27 lör00:00 - 24:00 Gd302, Gd307, Gd309, Gd310 lundanRenovering
2019-04-28 sön00:00 - 24:00 Gd302, Gd307, Gd309, Gd310 lundanRenovering
2019-04-29 mån00:00 - 24:00 Gd302, Gd307, Gd309, Gd310 lundanRenovering
2019-04-30 tis00:00 - 17:00 Gd302, Gd307, Gd309, Gd310 lundanRenovering
2019-04-01 mån12:00 - 24:00 Kålgården1 BoEnGäst JTH
2019-04-02 tis00:00 - 24:00 Kålgården1 BoEnGäst JTH
2019-04-03 ons00:00 - 24:00 Kålgården1 BoEnGäst JTH
2019-04-04 tor00:00 - 24:00 Kålgården1 BoEnGäst JTH
2019-04-05 fre00:00 - 24:00 Kålgården1 BoEnGäst JTH
2019-04-06 lör00:00 - 24:00 Kålgården1 BoEnGäst JTH
2019-04-07 sön00:00 - 24:00 Kålgården1 BoEnGäst JTH
2019-04-08 mån00:00 - 24:00 Kålgården1 BoEnGäst JTH
2019-04-09 tis00:00 - 24:00 Kålgården1 BoEnGäst JTH
2019-04-10 ons00:00 - 24:00 Kålgården1 BoEnGäst JTH
2019-04-11 tor00:00 - 24:00 Kålgården1 BoEnGäst JTH
2019-04-12 fre00:00 - 24:00 Kålgården1 BoEnGäst JTH
2019-04-13 lör00:00 - 24:00 Kålgården1 BoEnGäst JTH
2019-04-14 sön00:00 - 24:00 Kålgården1 BoEnGäst JTH
2019-04-15 mån00:00 - 24:00 Kålgården1 BoEnGäst JTH
2019-04-16 tis00:00 - 24:00 Kålgården1 BoEnGäst JTH
2019-04-17 ons00:00 - 24:00 Kålgården1 BoEnGäst JTH
2019-04-18 tor00:00 - 24:00 Kålgården1 BoEnGäst JTH
2019-04-19 fre00:00 - 24:00 Kålgården1 BoEnGäst JTH
2019-04-20 lör00:00 - 24:00 Kålgården1 BoEnGäst JTH
2019-04-21 sön00:00 - 24:00 Kålgården1 BoEnGäst JTH
2019-04-22 mån00:00 - 24:00 Kålgården1 BoEnGäst JTH
2019-04-23 tis00:00 - 24:00 Kålgården1 BoEnGäst JTH
2019-04-24 ons00:00 - 24:00 Kålgården1 BoEnGäst JTH
2019-04-25 tor00:00 - 24:00 Kålgården1 BoEnGäst JTH
2019-04-26 fre00:00 - 24:00 Kålgården1 BoEnGäst JTH
2019-04-27 lör00:00 - 24:00 Kålgården1 BoEnGäst JTH
2019-04-28 sön00:00 - 24:00 Kålgården1 BoEnGäst JTH
2019-04-29 mån00:00 - 24:00 Kålgården1 BoEnGäst JTH
2019-04-30 tis00:00 - 24:00 Kålgården1 BoEnGäst JTH
2019-05-01 ons00:00 - 24:00 Kålgården1 BoEnGäst JTH
2019-05-02 tor00:00 - 24:00 Kålgården1 BoEnGäst JTH
2019-05-03 fre00:00 - 24:00 Kålgården1 BoEnGäst JTH
2019-05-04 lör00:00 - 24:00 Kålgården1 BoEnGäst JTH
2019-05-05 sön00:00 - 24:00 Kålgården1 BoEnGäst JTH
2019-05-06 mån00:00 - 24:00 Kålgården1 BoEnGäst JTH
2019-05-07 tis00:00 - 24:00 Kålgården1 BoEnGäst JTH
2019-05-08 ons00:00 - 24:00 Kålgården1 BoEnGäst JTH
2019-05-09 tor00:00 - 24:00 Kålgården1 BoEnGäst JTH
2019-05-10 fre00:00 - 24:00 Kålgården1 BoEnGäst JTH
2019-05-11 lör00:00 - 24:00 Kålgården1 BoEnGäst JTH
2019-05-12 sön00:00 - 24:00 Kålgården1 BoEnGäst JTH
2019-05-13 mån00:00 - 24:00 Kålgården1 BoEnGäst JTH
2019-05-14 tis00:00 - 24:00 Kålgården1 BoEnGäst JTH
2019-05-15 ons00:00 - 24:00 Kålgården1 BoEnGäst JTH
2019-05-16 tor00:00 - 24:00 Kålgården1 BoEnGäst JTH
2019-05-17 fre00:00 - 12:00 Kålgården1 BoEnGäst JTH
2019-04-01 mån12:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-04-02 tis00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-04-03 ons00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-04-04 tor00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-04-05 fre00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-04-06 lör00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-04-07 sön00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-04-08 mån00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-04-09 tis00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-04-10 ons00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-04-11 tor00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-04-12 fre00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-04-13 lör00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-04-14 sön00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-04-15 mån00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-04-16 tis00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-04-17 ons00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-04-18 tor00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-04-19 fre00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-04-20 lör00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-04-21 sön00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-04-22 mån00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-04-23 tis00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-04-24 ons00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-04-25 tor00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-04-26 fre00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-04-27 lör00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-04-28 sön00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-04-29 mån00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-04-30 tis00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-05-01 ons00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-05-02 tor00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-05-03 fre00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-05-04 lör00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-05-05 sön00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-05-06 mån00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-05-07 tis00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-05-08 ons00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-05-09 tor00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-05-10 fre00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-05-11 lör00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-05-12 sön00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-05-13 mån00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-05-14 tis00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-05-15 ons00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-05-16 tor00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-05-17 fre00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-05-18 lör00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-05-19 sön00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-05-20 mån00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-05-21 tis00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-05-22 ons00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-05-23 tor00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-05-24 fre00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-05-25 lör00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-05-26 sön00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-05-27 mån00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-05-28 tis00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-05-29 ons00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-05-30 tor00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-05-31 fre00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-06-01 lör00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-06-02 sön00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-06-03 mån00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-06-04 tis00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-06-05 ons00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-06-06 tor00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-06-07 fre00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-06-08 lör00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-06-09 sön00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-06-10 mån00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-06-11 tis00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-06-12 ons00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-06-13 tor00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-06-14 fre00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-06-15 lör00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-06-16 sön00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-06-17 mån00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-06-18 tis00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-06-19 ons00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-06-20 tor00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-06-21 fre00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-06-22 lör00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-06-23 sön00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-06-24 mån00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-06-25 tis00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-06-26 ons00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-06-27 tor00:00 - 12:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-04-05 fre12:00 - 24:00 Kålgården2 BoEnGäst JU
2019-04-06 lör00:00 - 24:00 Kålgården2 BoEnGäst JU
2019-04-07 sön00:00 - 24:00 Kålgården2 BoEnGäst JU
2019-04-08 mån00:00 - 24:00 Kålgården2 BoEnGäst JU
2019-04-09 tis00:00 - 24:00 Kålgården2 BoEnGäst JU
2019-04-10 ons00:00 - 24:00 Kålgården2 BoEnGäst JU
2019-04-11 tor00:00 - 24:00 Kålgården2 BoEnGäst JU
2019-04-12 fre00:00 - 24:00 Kålgården2 BoEnGäst JU
2019-04-13 lör00:00 - 24:00 Kålgården2 BoEnGäst JU
2019-04-14 sön00:00 - 24:00 Kålgården2 BoEnGäst JU
2019-04-15 mån00:00 - 24:00 Kålgården2 BoEnGäst JU
2019-04-16 tis00:00 - 24:00 Kålgården2 BoEnGäst JU
2019-04-17 ons00:00 - 24:00 Kålgården2 BoEnGäst JU
2019-04-18 tor00:00 - 24:00 Kålgården2 BoEnGäst JU
2019-04-19 fre00:00 - 24:00 Kålgården2 BoEnGäst JU
2019-04-20 lör00:00 - 24:00 Kålgården2 BoEnGäst JU
2019-04-21 sön00:00 - 24:00 Kålgården2 BoEnGäst JU
2019-04-22 mån00:00 - 24:00 Kålgården2 BoEnGäst JU
2019-04-23 tis00:00 - 24:00 Kålgården2 BoEnGäst JU
2019-04-24 ons00:00 - 24:00 Kålgården2 BoEnGäst JU
2019-04-25 tor00:00 - 24:00 Kålgården2 BoEnGäst JU
2019-04-26 fre00:00 - 24:00 Kålgården2 BoEnGäst JU
2019-04-27 lör00:00 - 24:00 Kålgården2 BoEnGäst JU
2019-04-28 sön00:00 - 24:00 Kålgården2 BoEnGäst JU
2019-04-29 mån00:00 - 24:00 Kålgården2 BoEnGäst JU
2019-04-30 tis00:00 - 24:00 Kålgården2 BoEnGäst JU
2019-05-01 ons00:00 - 24:00 Kålgården2 BoEnGäst JU
2019-05-02 tor00:00 - 24:00 Kålgården2 BoEnGäst JU
2019-05-03 fre00:00 - 24:00 Kålgården2 BoEnGäst JU
2019-05-04 lör00:00 - 24:00 Kålgården2 BoEnGäst JU
2019-05-05 sön00:00 - 24:00 Kålgården2 BoEnGäst JU
2019-05-06 mån00:00 - 24:00 Kålgården2 BoEnGäst JU
2019-05-07 tis00:00 - 24:00 Kålgården2 BoEnGäst JU
2019-05-08 ons00:00 - 24:00 Kålgården2 BoEnGäst JU
2019-05-09 tor00:00 - 24:00 Kålgården2 BoEnGäst JU
2019-05-10 fre00:00 - 24:00 Kålgården2 BoEnGäst JU
2019-05-11 lör00:00 - 24:00 Kålgården2 BoEnGäst JU
2019-05-12 sön00:00 - 24:00 Kålgården2 BoEnGäst JU
2019-05-13 mån00:00 - 24:00 Kålgården2 BoEnGäst JU
2019-05-14 tis00:00 - 24:00 Kålgården2 BoEnGäst JU
2019-05-15 ons00:00 - 24:00 Kålgården2 BoEnGäst JU
2019-05-16 tor00:00 - 24:00 Kålgården2 BoEnGäst JU
2019-05-17 fre00:00 - 12:00 Kålgården2 BoEnGäst JU
2019-04-16 tis13:00 - 24:00 He212 OgMaByte av datorer
2019-04-17 ons00:00 - 24:00 He212 OgMaByte av datorer
2019-04-18 tor00:00 - 18:00 He212 OgMaByte av datorer
2019-04-16 tis16:00 - 24:00 Rum8C4 AndeAn
2019-04-17 ons00:00 - 24:00 Rum8C4 AndeAn
2019-04-18 tor00:00 - 12:00 Rum8C4 AndeAn
07:00 – 15:00 Ge406 enghel
08:00 – 11:00 C2006joca16wa
08:00 – 11:00 C2020stli1673
08:00 – 11:00 C3017-,zael1617
08:00 – 11:00 Ga504-,sjca18vf
08:00 – 11:00 C2015B-
08:00 – 11:00 C3024ancl16G9
08:00 – 11:00 Ga343-
08:00 – 11:00 C3019-
08:00 – 11:00 C2015Avijo1617
08:00 – 11:00 Ga503-
08:00 – 11:00 C3027mael15em,nyje1557
08:00 – 11:00 Ge408bhoam18ab,anma1818,hasi1877,elza18ZZ
08:00 – 11:00 Ga505-
08:00 – 11:00 C3005Chaau1616
08:00 – 11:00 C3018-
08:00 – 11:00 C2022-
08:00 – 11:00 C3040-
08:00 – 11:00 C2005ehka18kn
08:00 – 17:00 Personcentrerad omvårdnad I Ga708, Ga722, Ga724, Ga726, Ga728 graann, skomiaTillämpningsövning i laborativ miljö.
POD-dag CIRKULATION
POD-2: 08.30-12.00
POD-1: 13.00-16.30
Halvdag - Passa på att använda övrig tid på POD-dagar till gruppuppgiften i era projektgrupper.
08:00 – 11:00 C3038laph1666
08:00 – 11:00 C2023game16mg
08:00 – 11:00 C2018erel16ka
08:00 – 11:00 C2007-
08:00 – 11:00 C3029heir18pq
08:00 – 11:00 C3004Akrad1616
08:00 – 11:00 C3012A-
08:00 – 11:00 C3004Bstga18gx
08:00 – 11:00 Ga930roan18nf,jati19jv
08:00 – 11:00 C3012Berol1692
08:00 – 11:00 C3005Ahuze16ze
08:00 – 11:00 Ga340-
08:00 – 11:00 C3033udlo1414
08:00 – 11:00 C3020giti1622
08:30 – 16:30 Ledarskap i personcentrerad omvårdnad lindanTema: CIRKULATION, se innehåll via kursens Dokument Anmäl er till dagen via kursen, se : Inbjudning Ni handleder i par och är 6 studenter kl 08 30 - 12 Ni handleder i par och är 6 studenter kl 13 - 16 30
09:00 – 12:00 Prosthetic Management and Biomechanics of the Lower Limb I Gd405 RuDaLab: Prosthetic alignment and biomechanical evaluations of interface pressure, gait;
09:00 – 12:00 Farmakologi, grundkurs Ga1031 mantimRäknestuga
09:00 – 11:00 Ortopedteknik, fortsättningskurs Ga334 crajes, KalSAFO - Final Seminar Group 4
10:00 – 12:00 Tillämpad fysiologi och anatomi inom praktisk omvårdnad Ga931 KaMa, odeperÖvningsdag och arbetsfysiologi ABC, Grupp 1-8
10:00 – 12:00 Arbetsterapi, examensarbete Ga236 AhInResurstillfälle SPSS
10:00 – 12:00 Oral hälsa, examensarbete, Oral hälsa, examensarbete, Radiografi, examensarbete, Oral hälsa, examensarbete (uppdragsutbildning) Ga932 karing, StMaStatistikstuga
10:00 – 11:45 Objektorienterad programmering B1024 EkBeFöreläsning
10:00 – 12:00 Socialt förändringsarbete med individ och nätverk Ga934 johmalSocialpedagogik i socialt arbete
10:00 – 12:00 Socialrätt Ga442 ediannBarnkonventionen och barnrättens grunder (Schiratzki)
10:00 – 12:00 Aktivitet och utveckling genom hela livet Ga721 JohDav, LyFrSeminarium: Barn
10:00 – 13:00 E1423, He102 Kåren
11:00 – 14:00 C3027oban16a6,haja1500,nyje1557
11:00 – 14:00 C2005-,ogam1612,guco1694,jaid1692
11:00 – 14:00 C3017-
11:00 – 14:00 C3029-
11:00 – 14:00 C2021nhto18tc
11:00 – 14:00 C2006-
11:00 – 14:00 C2015Bzhsh1800,jagu18yx
11:00 – 14:00 Ga343-
11:00 – 14:00 C3032-
11:00 – 14:00 C2008-
11:00 – 14:00 C3005A-
11:00 – 14:00 C2015A-
11:00 – 14:00 Ga344hama1775
11:00 – 14:00 Ga345-
11:00 – 14:00 Ga504-
11:00 – 14:00 Ge408bhoam18ab,anma1818,lore1824,elza18ZZ
11:00 – 14:00 C3040amke18yg,moel185s
11:00 – 14:00 Ga503-
11:00 – 14:00 C2022-
11:00 – 14:00 C3037-
11:00 – 14:00 C3012Bfrer1600
11:00 – 14:00 C3005B-
11:00 – 14:00 C3026-,leal18ts
11:00 – 14:00 Ga930-
11:00 – 14:00 C3004Binam18pw
11:00 – 14:00 C2023hahe1693
11:00 – 14:00 C3004A-
11:00 – 14:00 C2018anyv1622
11:00 – 14:00 C2007-
11:00 – 14:00 C3038-
11:00 – 14:00 Ga505anje1622
11:00 – 14:00 C3020frjo1619
11:00 – 14:00 C3033kaem1664
11:00 – 14:00 C3016-,hiha18ed,kale18od,koan18sf
11:00 – 14:00 C3019-
11:00 – 14:00 Ga340-
11:00 – 14:00 C3012A-
11:00 – 14:00 C3005Cmiad1696
11:00 – 14:00 C3018svjo1694
11:30 – 15:30 Orangeriet andejouthyrning HLK-avslutning Korta vägen
11:45 – 13:00 J2156 RosKPersonalaktivitet
12:00 – 13:30 Prosthetic Management and Biomechanics of the Lower Limb I Gd207 ThiFreCast filling time
13:00 – 15:00 Tillämpad fysiologi och anatomi inom praktisk omvårdnad Ga931 KaMa, odeperÖvningsdag och arbetsfysiologi ABC, Grupp 9-16
13:00 – 15:00 International Macroeconomics and Finance, International Macroeconomics and Finance B1024 HaScLecture
13:00 – 15:00 Aktivitet och utveckling genom hela livet Ga721 JohDav, SiLeSeminarium: Barn
13:00 – 15:00 Socialrätt Ga442 ediannDialogcafé (förberedelser)
14:00 – 17:00 C3018stma1793
14:00 – 17:00 C2023-
14:00 – 17:00 C3005C-
14:00 – 17:00 C2015Bjagu18yx,ehef15m4
14:00 – 17:00 C2015Aakfa1515
14:00 – 17:00 C2021trth18yj,lemi18dn
14:00 – 17:00 C3019-
14:00 – 17:00 C3029-
14:00 – 17:00 C3004A-
14:00 – 17:00 Ga930-
14:00 – 17:00 Ga343-
14:00 – 17:00 C3017amke18yg,taau18gd,pode18ka,smmi18po
14:00 – 17:00 C3037-
14:00 – 17:00 C3033-
14:00 – 17:00 C3004B-
14:00 – 17:00 C3040-
14:00 – 17:00 C3005B-
14:00 – 17:00 C3024-
14:00 – 17:00 C2005-
14:00 – 17:00 C2006-
14:00 – 17:00 C2022suan1696,asar1608,tobe18ut,bifl1695,saha1661,enal1586
14:00 – 17:00 C2020-
14:00 – 17:00 C3027-
14:00 – 17:00 C3012A-
14:00 – 17:00 C2008-
14:00 – 17:00 C2007-
14:00 – 17:00 C3005A-
14:00 – 17:00 C3026-
14:00 – 17:00 Ga503kaem1664
14:00 – 17:00 C3016wuan18xt,hahi16j6,kale18od
14:00 – 17:00 C3020-
14:00 – 17:00 C3032heli1617
14:00 – 17:00 C2018-
14:00 – 17:00 C3012B-,elst18jq
15:00 – 17:00 B1024 akhnavLecture 10: Conducting Interviews
15:30 – 22:00 J2156 andejoJUSA
17:00 – 19:00 B3008 frafre
17:00 – 20:00 C3005C-
17:00 – 20:00 C2023jona18xu
17:00 – 20:00 C2020-
17:00 – 20:00 C3005Aeldi18wk
17:00 – 20:00 C3027-
17:00 – 20:00 C2015A-,cajo18zx,goda18iz,ahmu18cb
17:00 – 20:00 C3038vaji18tz
17:00 – 20:00 C2015B-
17:00 – 22:00 J3103 RosKShowtime
17:00 – 20:00 C3005B-
17:00 – 20:00 C3037-,javi18om
17:00 – 20:00 C3033-
2019-04-19 fre08:00 – 11:00 C2005ehka18kn
08:00 – 11:00 C3016-
08:00 – 11:00 C3005A-,vaji18tz
08:00 – 11:00 C3018svjo1694
08:00 – 11:00 C3012B-
08:00 – 11:00 C3029stma1793,roni1790
08:00 – 11:00 C2015B-
08:00 – 11:00 C3017-,mael15em,haja1500,nyje1557
08:00 – 11:00 C2020-
08:00 – 11:00 C3033-
11:00 – 14:00 C3017mael15em,oban16a6,haja1500
11:00 – 14:00 C3005Aelpa1694
11:00 – 14:00 C2020xulo15x3
11:00 – 14:00 C3038-
11:00 – 14:00 C3037-
11:00 – 14:00 C3005C-
11:00 – 14:00 C3005D-
11:00 – 14:00 Ga503rean18he,loin18wu,ngli18ty
11:00 – 14:00 C3029-,roni1790,lepe1723
11:00 – 14:00 C3020trth18yj
11:00 – 14:00 C2015A-
11:00 – 14:00 C3027-
11:00 – 14:00 C2015Bmucl1705
11:00 – 14:00 C2021trth18yj,nhto18tc
11:00 – 14:00 C3018heli1617
11:00 – 14:00 C2005dejo18bs
14:00 – 17:00 C3012Belst18jq
14:00 – 17:00 C3032-
14:00 – 17:00 C3038-
14:00 – 17:00 C3018svjo1694,heli1617
14:00 – 17:00 C2022-,rakh18lm,weju18jw,gawa1725,kacl18zr,chsi18dl
14:00 – 17:00 C2015B-
14:00 – 17:00 C3029stma1793,lepe1723
14:00 – 17:00 C3005D-
14:00 – 17:00 C3027-
14:00 – 17:00 C3005B-
14:00 – 17:00 C2015A-
14:00 – 17:00 C3005A-
14:00 – 17:00 C3005C-
14:00 – 17:00 C3037-
14:00 – 17:00 C2021-
14:00 – 17:00 C3017haja1500,nyje1557,oban16a6
16:30 – 20:00 J3103 RosKShowtime
17:00 – 20:00 C3029-
17:00 – 20:00 C3032-
17:00 – 20:00 C2015A-
17:00 – 20:00 C2021-
17:00 – 22:00 J2156 andejoJUSA
2019-04-20 lör08:00 – 11:00 C3018-
08:00 – 11:00 C3027-
11:00 – 14:00 C3020-
11:00 – 14:00 C2022-
11:00 – 14:00 C3017lepe1723
11:00 – 14:00 C3024-,sith18ya
11:00 – 14:00 C2020-
11:00 – 14:00 C2005-
11:00 – 14:00 C2015Acajo18zx,goda18iz
11:00 – 14:00 C3004A-
11:00 – 14:00 C3005B-
11:00 – 14:00 C2021trth18yj,nhto18tc
12:00 – 14:00 J2156 andejoJUSA
14:00 – 17:00 C3026-
14:00 – 17:00 C2005-
14:00 – 17:00 C3027-
14:00 – 17:00 C3033-
14:00 – 17:00 C3032-
14:00 – 17:00 C3038-
14:00 – 17:00 C2015B-
14:00 – 17:00 Ga344-
14:00 – 17:00 C3024kapa18ot
14:00 – 17:00 C3018-
14:00 – 17:00 C3012A-
14:00 – 17:00 C3017-
14:00 – 17:00 C3005D-
14:00 – 17:00 C2015A-
17:00 – 20:00 C3018-
17:00 – 20:00 C2005-
2019-04-21 sön11:00 – 14:00 C2005-
11:00 – 14:00 C3005A-
11:00 – 14:00 C3018-
11:00 – 14:00 C2015A-
11:00 – 14:00 C2020-
12:00 – 22:00 J2156 andejoJUSA
14:00 – 17:00 C3005D-
14:00 – 17:00 C3038kldo18hk
14:00 – 17:00 C2015B-
14:00 – 17:00 C2022-
17:00 – 20:00 C3033-
17:00 – 20:00 C3037-
23:50 - 24:00 Klinisk fysiologi, undersökningsmetodik, fortsättningskursInlämning 1 Metodgranskning
2019-04-22 mån00:00 - 23:55 Klinisk fysiologi, undersökningsmetodik, fortsättningskursInlämning 1 Metodgranskning
08:00 – 11:00 C2018lice18bf,inem18xy,heir18pq,jafa18ad,lavi18mz,kasa18wj
08:00 – 11:00 C3015scel1701
08:00 – 11:00 C3004A-
08:00 – 11:00 C2020aljo1617
08:00 – 11:00 C3018moel185s,smmi18po,taau18gd,pode18ka
08:00 – 11:00 C3012B-
08:00 – 11:00 C2022-
08:00 – 11:00 Ge406-
08:00 – 11:00 Ga505-
08:00 – 11:00 C3032-
08:00 – 11:00 C3040-,lyda1321
08:00 – 11:00 C3005B-
08:00 – 11:00 Ga344yoni16RO,haza1795,nime1718
08:00 – 11:00 C3012Aerol1692
08:00 – 11:00 C3005C-
08:00 – 11:00 C3026kaan1609
08:00 – 11:00 C3017mobe1720,lyka1795,lima1794,keha1700
08:00 – 11:00 C2005-,ogam1612,guco1694,jaid1692
08:00 – 11:00 C3027mael15em,haja1500,nyje1557
08:00 – 11:00 C2015Bgame16mg
08:00 – 16:30 J3103 andejouthyrt dansträning
08:00 – 11:00 C3029zaje18ft,akwi18vk
08:00 – 11:00 C2015A-
08:00 – 11:00 C2008vaad1793,beto1717
08:00 – 11:00 Ga343-
08:00 – 11:00 C3038-
11:00 – 14:00 C2015Bmucl1705
11:00 – 14:00 C2007muaj1798,arde1700
11:00 – 14:00 C3027mael15em,oban16a6,haja1500
11:00 – 14:00 C3012B-
11:00 – 14:00 C2022svjo1694
11:00 – 14:00 Ga343-
11:00 – 14:00 C3012Afrer1600
11:00 – 14:00 C2008-,joel1711,beto1717
11:00 – 14:00 C3029-
11:00 – 14:00 C3038-,olga16cc
11:00 – 14:00 C3017-,hevi18qf
11:00 – 14:00 C2005ogam1612,jaid1692,grol1600
11:00 – 14:00 C2018-,inem18xy
11:00 – 14:00 C3018baju1700,zian18ia
11:00 – 14:00 C2023-,caji1600
11:00 – 14:00 C2020-
11:00 – 14:00 C3019xulo15x3
11:00 – 14:00 Ga344-
11:00 – 14:00 Ga505laem16la
11:00 – 14:00 C3020-
11:00 – 14:00 C3005D-
11:00 – 14:00 C3037-
11:00 – 14:00 C3032-
11:00 – 14:00 C3033-
11:00 – 14:00 C3004B-
11:00 – 14:00 C3005B-
11:00 – 14:00 C3024-
11:00 – 14:00 C3026-,ebma1777
11:00 – 14:00 Ga340-
11:00 – 14:00 C3005C-
11:00 – 14:00 C3040-
11:00 – 14:00 C3004A-
11:00 – 14:00 C3015anem1696
14:00 – 17:00 C3012Btrth18yj
14:00 – 17:00 C3005A-
14:00 – 17:00 C3005Bwuli18el
14:00 – 17:00 C3017heli1617
14:00 – 17:00 C3024scma1777,waju1700
14:00 – 17:00 C3004B-,jiji1727
14:00 – 17:00 C2021-,zune18bz
14:00 – 17:00 C3040-
14:00 – 17:00 C3020-
14:00 – 17:00 Ga340-
14:00 – 17:00 C3026-
14:00 – 17:00 C3038-
14:00 – 17:00 C3015-
14:00 – 17:00 C2015A-
14:00 – 17:00 C3033-
14:00 – 17:00 C2005-
14:00 – 17:00 C3012A-
14:00 – 17:00 C3005D-,grol1600
14:00 – 17:00 C3018-
14:00 – 17:00 C2020ollo18xy
14:00 – 17:00 C2015B-
14:00 – 17:00 C2023huze16ze
14:00 – 17:00 C2018zian18ia,sade18rx
14:00 – 17:00 C3037-
14:00 – 17:00 C2006-
14:00 – 17:00 C3029heir18pq
14:00 – 17:00 C3027-
14:00 – 17:00 C2022dali18cy,akwi18vk
14:00 – 17:00 C2008-
14:00 – 17:00 C2007muaj1798,rois1700
15:30 – 22:00 J2156 andejoJUSA
16:00 - 24:00 Rum6A1 abeann
2019-04-23 tis00:00 - 12:00 Rum6A1 abeann
2019-04-22 mån16:00 - 24:00 Rum6A2 morvan
2019-04-23 tis00:00 - 24:00 Rum6A2 morvan
2019-04-24 ons00:00 - 24:00 Rum6A2 morvan
2019-04-25 tor00:00 - 12:00 Rum6A2 morvan
2019-04-22 mån17:00 – 22:00 J3103 RosKShowtime
17:00 – 20:00 C3029-
17:00 – 20:00 Ga343-
17:00 – 20:00 C2015A-
17:00 – 20:00 C3018-
17:00 – 20:00 C2022-
17:00 – 20:00 C2015B-
17:00 – 20:00 C3020-
17:00 – 20:00 C3005D-
17:00 – 20:00 C3005A-
17:00 – 20:00 C3004A-
17:00 – 20:00 C2005-
17:00 – 20:00 C2021-
17:00 – 20:00 C2020-
17:00 – 20:00 C3037-
17:00 – 20:00 C3033-
17:00 – 20:00 C3005B-,garu1620
23:50 – 23:55 Medicinsk fortsättningskurs, endokrinologi, digestion och reproduktion PINGPONG jcarDeadline för inskick i PINGPONG av skriftlig redovisning patientfall Endokrinologi
2019-04-23 tis07:00 – 20:00 HHJ-Bil-1 tidperÖrebro Obj.nr. 88806
07:30 – 17:00 Personcentrerad omvårdnad II KarFanSårvärdsföreläsning: Malin Munter. Engelbrektsgatan 3, Huskvarna
Kl 07.30-11.30 för de studenter som gör sin VFU i Jönköping, Mullsjö, och Habo.
Kl 13.00-17.00 för de studenter som gör sin VFU i GGVV-regionen och på Höglandet.
07:55 – 08:00 Oral hälsa och hälsofrämjande i ett livscykelperspektivDeadline (kl. 08.00): Inlämning sammanställning Intervju med äldre person.
08:00 – 09:45 B1024 lenmarFöreläsning
08:00 – 16:00 Klinisk fysiologi, undersökningsmetodik, fortsättningskurs Ga1028 astida, kraemmSeminarium
08:00 – 12:00 Hälsa och ohälsa i ett livsloppsperspektiv Ga528 huleva, PetChrObligatoriskt seminarium Vuxnas hälsa och ohälsa
Genom att surfa vidare på JU.se godkänner du att vi använder cookies. Mer information