Schema för

Din sökning
Datum
2019-04-24 - 2020-04-24
DatumTidKursLokalHjälpmedelLärareGruppMoment
2019-04-01 mån08:00 - 24:00 Gd302, Gd307, Gd309, Gd310 lundanRenovering
2019-04-02 tis00:00 - 24:00 Gd302, Gd307, Gd309, Gd310 lundanRenovering
2019-04-03 ons00:00 - 24:00 Gd302, Gd307, Gd309, Gd310 lundanRenovering
2019-04-04 tor00:00 - 24:00 Gd302, Gd307, Gd309, Gd310 lundanRenovering
2019-04-05 fre00:00 - 24:00 Gd302, Gd307, Gd309, Gd310 lundanRenovering
2019-04-06 lör00:00 - 24:00 Gd302, Gd307, Gd309, Gd310 lundanRenovering
2019-04-07 sön00:00 - 24:00 Gd302, Gd307, Gd309, Gd310 lundanRenovering
2019-04-08 mån00:00 - 24:00 Gd302, Gd307, Gd309, Gd310 lundanRenovering
2019-04-09 tis00:00 - 24:00 Gd302, Gd307, Gd309, Gd310 lundanRenovering
2019-04-10 ons00:00 - 24:00 Gd302, Gd307, Gd309, Gd310 lundanRenovering
2019-04-11 tor00:00 - 24:00 Gd302, Gd307, Gd309, Gd310 lundanRenovering
2019-04-12 fre00:00 - 24:00 Gd302, Gd307, Gd309, Gd310 lundanRenovering
2019-04-13 lör00:00 - 24:00 Gd302, Gd307, Gd309, Gd310 lundanRenovering
2019-04-14 sön00:00 - 24:00 Gd302, Gd307, Gd309, Gd310 lundanRenovering
2019-04-15 mån00:00 - 24:00 Gd302, Gd307, Gd309, Gd310 lundanRenovering
2019-04-16 tis00:00 - 24:00 Gd302, Gd307, Gd309, Gd310 lundanRenovering
2019-04-17 ons00:00 - 24:00 Gd302, Gd307, Gd309, Gd310 lundanRenovering
2019-04-18 tor00:00 - 24:00 Gd302, Gd307, Gd309, Gd310 lundanRenovering
2019-04-19 fre00:00 - 24:00 Gd302, Gd307, Gd309, Gd310 lundanRenovering
2019-04-20 lör00:00 - 24:00 Gd302, Gd307, Gd309, Gd310 lundanRenovering
2019-04-21 sön00:00 - 24:00 Gd302, Gd307, Gd309, Gd310 lundanRenovering
2019-04-22 mån00:00 - 24:00 Gd302, Gd307, Gd309, Gd310 lundanRenovering
2019-04-23 tis00:00 - 24:00 Gd302, Gd307, Gd309, Gd310 lundanRenovering
2019-04-24 ons00:00 - 24:00 Gd302, Gd307, Gd309, Gd310 lundanRenovering
2019-04-25 tor00:00 - 24:00 Gd302, Gd307, Gd309, Gd310 lundanRenovering
2019-04-26 fre00:00 - 24:00 Gd302, Gd307, Gd309, Gd310 lundanRenovering
2019-04-27 lör00:00 - 24:00 Gd302, Gd307, Gd309, Gd310 lundanRenovering
2019-04-28 sön00:00 - 24:00 Gd302, Gd307, Gd309, Gd310 lundanRenovering
2019-04-29 mån00:00 - 24:00 Gd302, Gd307, Gd309, Gd310 lundanRenovering
2019-04-30 tis00:00 - 17:00 Gd302, Gd307, Gd309, Gd310 lundanRenovering
2019-04-01 mån12:00 - 24:00 Kålgården1 BoEnGäst JTH
2019-04-02 tis00:00 - 24:00 Kålgården1 BoEnGäst JTH
2019-04-03 ons00:00 - 24:00 Kålgården1 BoEnGäst JTH
2019-04-04 tor00:00 - 24:00 Kålgården1 BoEnGäst JTH
2019-04-05 fre00:00 - 24:00 Kålgården1 BoEnGäst JTH
2019-04-06 lör00:00 - 24:00 Kålgården1 BoEnGäst JTH
2019-04-07 sön00:00 - 24:00 Kålgården1 BoEnGäst JTH
2019-04-08 mån00:00 - 24:00 Kålgården1 BoEnGäst JTH
2019-04-09 tis00:00 - 24:00 Kålgården1 BoEnGäst JTH
2019-04-10 ons00:00 - 24:00 Kålgården1 BoEnGäst JTH
2019-04-11 tor00:00 - 24:00 Kålgården1 BoEnGäst JTH
2019-04-12 fre00:00 - 24:00 Kålgården1 BoEnGäst JTH
2019-04-13 lör00:00 - 24:00 Kålgården1 BoEnGäst JTH
2019-04-14 sön00:00 - 24:00 Kålgården1 BoEnGäst JTH
2019-04-15 mån00:00 - 24:00 Kålgården1 BoEnGäst JTH
2019-04-16 tis00:00 - 24:00 Kålgården1 BoEnGäst JTH
2019-04-17 ons00:00 - 24:00 Kålgården1 BoEnGäst JTH
2019-04-18 tor00:00 - 24:00 Kålgården1 BoEnGäst JTH
2019-04-19 fre00:00 - 24:00 Kålgården1 BoEnGäst JTH
2019-04-20 lör00:00 - 24:00 Kålgården1 BoEnGäst JTH
2019-04-21 sön00:00 - 24:00 Kålgården1 BoEnGäst JTH
2019-04-22 mån00:00 - 24:00 Kålgården1 BoEnGäst JTH
2019-04-23 tis00:00 - 24:00 Kålgården1 BoEnGäst JTH
2019-04-24 ons00:00 - 24:00 Kålgården1 BoEnGäst JTH
2019-04-25 tor00:00 - 24:00 Kålgården1 BoEnGäst JTH
2019-04-26 fre00:00 - 24:00 Kålgården1 BoEnGäst JTH
2019-04-27 lör00:00 - 24:00 Kålgården1 BoEnGäst JTH
2019-04-28 sön00:00 - 24:00 Kålgården1 BoEnGäst JTH
2019-04-29 mån00:00 - 24:00 Kålgården1 BoEnGäst JTH
2019-04-30 tis00:00 - 24:00 Kålgården1 BoEnGäst JTH
2019-05-01 ons00:00 - 24:00 Kålgården1 BoEnGäst JTH
2019-05-02 tor00:00 - 24:00 Kålgården1 BoEnGäst JTH
2019-05-03 fre00:00 - 24:00 Kålgården1 BoEnGäst JTH
2019-05-04 lör00:00 - 24:00 Kålgården1 BoEnGäst JTH
2019-05-05 sön00:00 - 24:00 Kålgården1 BoEnGäst JTH
2019-05-06 mån00:00 - 24:00 Kålgården1 BoEnGäst JTH
2019-05-07 tis00:00 - 24:00 Kålgården1 BoEnGäst JTH
2019-05-08 ons00:00 - 24:00 Kålgården1 BoEnGäst JTH
2019-05-09 tor00:00 - 24:00 Kålgården1 BoEnGäst JTH
2019-05-10 fre00:00 - 24:00 Kålgården1 BoEnGäst JTH
2019-05-11 lör00:00 - 24:00 Kålgården1 BoEnGäst JTH
2019-05-12 sön00:00 - 24:00 Kålgården1 BoEnGäst JTH
2019-05-13 mån00:00 - 24:00 Kålgården1 BoEnGäst JTH
2019-05-14 tis00:00 - 24:00 Kålgården1 BoEnGäst JTH
2019-05-15 ons00:00 - 24:00 Kålgården1 BoEnGäst JTH
2019-05-16 tor00:00 - 24:00 Kålgården1 BoEnGäst JTH
2019-05-17 fre00:00 - 12:00 Kålgården1 BoEnGäst JTH
2019-04-01 mån12:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-04-02 tis00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-04-03 ons00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-04-04 tor00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-04-05 fre00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-04-06 lör00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-04-07 sön00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-04-08 mån00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-04-09 tis00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-04-10 ons00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-04-11 tor00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-04-12 fre00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-04-13 lör00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-04-14 sön00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-04-15 mån00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-04-16 tis00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-04-17 ons00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-04-18 tor00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-04-19 fre00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-04-20 lör00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-04-21 sön00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-04-22 mån00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-04-23 tis00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-04-24 ons00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-04-25 tor00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-04-26 fre00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-04-27 lör00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-04-28 sön00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-04-29 mån00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-04-30 tis00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-05-01 ons00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-05-02 tor00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-05-03 fre00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-05-04 lör00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-05-05 sön00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-05-06 mån00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-05-07 tis00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-05-08 ons00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-05-09 tor00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-05-10 fre00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-05-11 lör00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-05-12 sön00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-05-13 mån00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-05-14 tis00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-05-15 ons00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-05-16 tor00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-05-17 fre00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-05-18 lör00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-05-19 sön00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-05-20 mån00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-05-21 tis00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-05-22 ons00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-05-23 tor00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-05-24 fre00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-05-25 lör00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-05-26 sön00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-05-27 mån00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-05-28 tis00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-05-29 ons00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-05-30 tor00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-05-31 fre00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-06-01 lör00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-06-02 sön00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-06-03 mån00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-06-04 tis00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-06-05 ons00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-06-06 tor00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-06-07 fre00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-06-08 lör00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-06-09 sön00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-06-10 mån00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-06-11 tis00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-06-12 ons00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-06-13 tor00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-06-14 fre00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-06-15 lör00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-06-16 sön00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-06-17 mån00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-06-18 tis00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-06-19 ons00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-06-20 tor00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-06-21 fre00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-06-22 lör00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-06-23 sön00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-06-24 mån00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-06-25 tis00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-06-26 ons00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-06-27 tor00:00 - 12:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-04-05 fre12:00 - 24:00 Kålgården2 BoEnGäst JU
2019-04-06 lör00:00 - 24:00 Kålgården2 BoEnGäst JU
2019-04-07 sön00:00 - 24:00 Kålgården2 BoEnGäst JU
2019-04-08 mån00:00 - 24:00 Kålgården2 BoEnGäst JU
2019-04-09 tis00:00 - 24:00 Kålgården2 BoEnGäst JU
2019-04-10 ons00:00 - 24:00 Kålgården2 BoEnGäst JU
2019-04-11 tor00:00 - 24:00 Kålgården2 BoEnGäst JU
2019-04-12 fre00:00 - 24:00 Kålgården2 BoEnGäst JU
2019-04-13 lör00:00 - 24:00 Kålgården2 BoEnGäst JU
2019-04-14 sön00:00 - 24:00 Kålgården2 BoEnGäst JU
2019-04-15 mån00:00 - 24:00 Kålgården2 BoEnGäst JU
2019-04-16 tis00:00 - 24:00 Kålgården2 BoEnGäst JU
2019-04-17 ons00:00 - 24:00 Kålgården2 BoEnGäst JU
2019-04-18 tor00:00 - 24:00 Kålgården2 BoEnGäst JU
2019-04-19 fre00:00 - 24:00 Kålgården2 BoEnGäst JU
2019-04-20 lör00:00 - 24:00 Kålgården2 BoEnGäst JU
2019-04-21 sön00:00 - 24:00 Kålgården2 BoEnGäst JU
2019-04-22 mån00:00 - 24:00 Kålgården2 BoEnGäst JU
2019-04-23 tis00:00 - 24:00 Kålgården2 BoEnGäst JU
2019-04-24 ons00:00 - 24:00 Kålgården2 BoEnGäst JU
2019-04-25 tor00:00 - 24:00 Kålgården2 BoEnGäst JU
2019-04-26 fre00:00 - 24:00 Kålgården2 BoEnGäst JU
2019-04-27 lör00:00 - 24:00 Kålgården2 BoEnGäst JU
2019-04-28 sön00:00 - 24:00 Kålgården2 BoEnGäst JU
2019-04-29 mån00:00 - 24:00 Kålgården2 BoEnGäst JU
2019-04-30 tis00:00 - 24:00 Kålgården2 BoEnGäst JU
2019-05-01 ons00:00 - 24:00 Kålgården2 BoEnGäst JU
2019-05-02 tor00:00 - 24:00 Kålgården2 BoEnGäst JU
2019-05-03 fre00:00 - 24:00 Kålgården2 BoEnGäst JU
2019-05-04 lör00:00 - 24:00 Kålgården2 BoEnGäst JU
2019-05-05 sön00:00 - 24:00 Kålgården2 BoEnGäst JU
2019-05-06 mån00:00 - 24:00 Kålgården2 BoEnGäst JU
2019-05-07 tis00:00 - 24:00 Kålgården2 BoEnGäst JU
2019-05-08 ons00:00 - 24:00 Kålgården2 BoEnGäst JU
2019-05-09 tor00:00 - 24:00 Kålgården2 BoEnGäst JU
2019-05-10 fre00:00 - 24:00 Kålgården2 BoEnGäst JU
2019-05-11 lör00:00 - 24:00 Kålgården2 BoEnGäst JU
2019-05-12 sön00:00 - 24:00 Kålgården2 BoEnGäst JU
2019-05-13 mån00:00 - 24:00 Kålgården2 BoEnGäst JU
2019-05-14 tis00:00 - 24:00 Kålgården2 BoEnGäst JU
2019-05-15 ons00:00 - 24:00 Kålgården2 BoEnGäst JU
2019-05-16 tor00:00 - 24:00 Kålgården2 BoEnGäst JU
2019-05-17 fre00:00 - 12:00 Kålgården2 BoEnGäst JU
2019-04-22 mån16:00 - 24:00 Rum6A2 morvan
2019-04-23 tis00:00 - 24:00 Rum6A2 morvan
2019-04-24 ons00:00 - 24:00 Rum6A2 morvan
2019-04-25 tor00:00 - 12:00 Rum6A2 morvan
2019-04-23 tis08:00 - 24:00 Ga530 jonthe
2019-04-24 ons00:00 - 24:00 Ga530 jonthe
2019-04-25 tor00:00 - 24:00 Ga530 jonthe
2019-04-26 fre00:00 - 24:00 Ga530 jonthe
2019-04-27 lör00:00 - 24:00 Ga530 jonthe
2019-04-28 sön00:00 - 24:00 Ga530 jonthe
2019-04-29 mån00:00 - 24:00 Ga530 jonthe
2019-04-30 tis00:00 - 24:00 Ga530 jonthe
2019-05-01 ons00:00 - 24:00 Ga530 jonthe
2019-05-02 tor00:00 - 24:00 Ga530 jonthe
2019-05-03 fre00:00 - 17:00 Ga530 jonthe
2019-04-23 tis16:00 - 24:00 Rum8C2 ThJo
2019-04-24 ons00:00 - 24:00 Rum8C2 ThJo
2019-04-25 tor00:00 - 12:00 Rum8C2 ThJo
2019-04-23 tis16:00 - 24:00 Rum8C4 AndeAn
2019-04-24 ons00:00 - 24:00 Rum8C4 AndeAn
2019-04-25 tor00:00 - 12:00 Rum8C4 AndeAn
2019-04-23 tis16:00 - 24:00 Rum8C3 grejohGillian Mulvale Jönköping Academy. Obj.nr. 993 259291
2019-04-24 ons00:00 - 24:00 Rum8C3 grejohGillian Mulvale Jönköping Academy. Obj.nr. 993 259291
2019-04-25 tor00:00 - 24:00 Rum8C3 grejohGillian Mulvale Jönköping Academy. Obj.nr. 993 259291
2019-04-26 fre00:00 - 12:00 Rum8C3 grejohGillian Mulvale Jönköping Academy. Obj.nr. 993 259291
2019-04-24 ons07:00 – 19:00 HHJ-Bil-2 MalDKalmar. Obj.nr. 810 - 32700
07:00 – 20:00 HHJ-Bil-1 tidperKarlskrona
07:00 – 18:00 StAgLedig
08:00 – 08:05 Biomedicinsk laboratorievetenskap, examensarbeteLägg in er text inför seminariet på PingPong så att er projektgrupp kan läsa den.
08:00 – 12:00 Biomedicinsk laboratorievetenskap, examensarbeteLäs in övriga texter inför seminariet!
Formulera frågor och konstruktiva kommentarer.
08:00 – 11:00 Ga343kaer18dx,vefr19iq,nima18ym
08:00 – 11:00 C2005josa1608
08:00 – 11:00 C2007kvli18nn
08:00 – 11:00 C3017-,krlu16lt
08:00 – 11:00 C2020lama1728
08:00 – 11:00 Ga344moha18xd,arre18bw,eksa18sa,noam18xg,kiha18iw
08:00 – 11:00 C3018myad1797,joeb17jo,lahe1720,joka1771,kali1784,yaan1697
08:00 – 11:00 C3024-,joca1717,boda17es,erfa1703,roka1720,woma1418,thph1596
08:00 – 11:00 C2006rema1500
08:00 – 11:00 C2021alad17aa,chkr1717,bema1792,bama1724,anpo1797,bewi1609
08:00 – 11:00 C3016-
08:00 – 11:00 C2022-,alel1795,befr1792,axje1797,ollu1777,romo1797,anse1718
08:00 – 11:00 C3005C-,nira1609
08:00 – 11:00 C2023-,laem1694
08:00 – 11:00 Ga345hule1796,bjfi1702,kali1680,saem17es
08:00 – 17:00 Tillämpad fysiologi och anatomi inom praktisk omvårdnad Ga709, Ga722, Ga724, Ga728 andcar, graann, liafri, odeperPraktisk exmination, se examinationsspecifikt schema i PingPong
08:00 – 10:00 International Marketing B1024 pandarTHE MARKETING MIX IN INTERNATIONAL ENVIRONMENT: MARKETING CHANNELS
08:00 - 24:00 M312, M315, M412, M416 BoEnSPARK
2019-04-25 tor00:00 - 17:00 M312, M315, M412, M416 BoEnSPARK
2019-04-24 ons08:00 – 17:00 Hälsa och ohälsa i ett livsloppsperspektiv Ga721 huleva, PetChrObligatoriskt seminarium kvantitativa artiklar
08:00 – 16:00 Prosthetic Management and Biomechanics of the Lower Limb I Gd207 crajes, mazoGroup B: Cast modification
08:00 – 11:00 Ga930-
08:00 – 11:00 Ge406foha18hw,dali18cy,shsa18qw
08:00 – 11:00 Ga340haal1794,lugu1700,uhso1608,stli17ao
08:00 – 11:00 C3005D-,guco1694,jaid1692,grol1600
08:00 – 11:00 C3020-,brca1612
08:00 – 11:00 C3012A-
08:00 – 11:00 C3019sjfr1694,sakl1694
08:00 – 11:00 C3026-,pean18ds,jafa18ad,heir18pq,kasa18wj
08:00 – 11:00 C3037-,zaam1696
08:00 – 11:00 C3015moel185s,amke18yg,smmi18po,pode18ka
08:00 – 11:00 C3029chma1613
08:00 – 11:00 C3004A-,anma1616
08:00 – 11:00 C3040-,saje18jd
08:00 – 11:00 C3012Bnyka16fi
08:00 – 11:00 C2008kasa18wj
08:00 – 11:00 C3005Astma1793
08:00 – 11:00 C2018-
08:00 – 11:00 C3004Bhoca16wa
08:00 – 11:00 C3027buga18np,kona18ri,chma18yr,rapa18ni
08:00 – 11:00 C3038-
08:00 – 12:00 E2433 lincha
08:00 – 16:00 J3103Personalfotografering
08:00 – 13:00 Arkad andejouthyrning Jusek
08:00 – 11:00 C3033-
08:00 – 11:00 C2015A-
08:00 – 11:00 C2015B-
08:00 – 11:00 C3005B-
08:00 – 12:00 Business Studio lundan
08:00 – 13:00 Personcentrerad omvårdnad I skomiaLärandeplansseminarium Campus Eksjö
Se tid och gruppindelning enligt särskilt schema i Pingpong
08:00 – 13:00 Biokemi, II Ga1034 MobKlaLaboration Grupp 1
08:30 – 10:00 Oral hälsa och hälsofrämjande i ett livscykelperspektiv Ga932 LiUl, nymrosSeminarium grupp 1: Hur upplever äldre sin munhälsa? Diskussusioner baserat på intervjuer med en äldre person. Parallella gruppdiskussioner om två grupper. En lärare från Gerontologen deltar också.
08:30 – 15:30 Ortopedteknik, fortsättningskurs Gf205, Ha305 ThiFreUpper Limb Prosthetics - Theory. OBS-Lokal på HLK
08:30 – 09:30 Socialrätt Ga442DIALOGCAFÉ
09:00 – 12:00 Occupational Therapy, Preventive, Remedial and Compensatory Interventions Ga529 ostwalSeminar: empathetic skills gr 1+4+6
09:00 – 12:00 Laboratoriemetodik, grundläggande PlattformenRyhov krostiLaboration: Urinvägsdiagnostik och sårdiagnostik
09:00 – 10:00 Ga934 JoSuIMPROVE seminarium
09:00 – 12:00 Nursing Science, Global Health kartheSeminar of the literature. Assignment. Location: Ga 626.
09:00 – 12:00 Organisationsteori, Organisationsteori Hc217 SaRoMedbestämmande i arbetslivet
09:00 – 12:00 Farmakologi, grundkurs Ga931 mantimRäknestuga
09:00 – 10:30 Hd421 Hane
09:00 – 09:45 Infektionssjukdomar och vårdhygien (uppdragsutbildning) WiAsUrinvägsinfektioner // Anna-Carin Hegenlid (Sal: Konferensrum Visionen, Qulturum, sjukhusområdet Ryhov)
09:30 – 11:30 Ga505 ostwalSamtal
09:30 – 11:30 Ga503
09:30 – 11:30 B1033 andejo, RosKHS-möte
09:45 – 10:30 Infektionssjukdomar och vårdhygien (uppdragsutbildning) WiAsUrinvägskatetrar // Ida Larsson (Sal: Konferensrum Visionen, Qulturum, sjukhusområdet Ryhov)
10:00 – 11:30 Aktivitet och utveckling genom hela livet Ga1031 LyFrLektion: Tonåringars delaktighet i hem och kompisrelationer
10:00 – 18:00 Systemtänkande: organisering, ledning och styrning av omsorg samt hälso- och sjukvård Ga334 grejohKarin Havemose
10:00 – 12:00 LiUlForskarrådet
10:00 – 11:00 Ha208 sanhanFackligt forum
10:00 – 12:00 Socialt arbete, social- och välfärdspolitik, Socialt arbete, social och välfärdspolitik i ett svenskt och internationellt perspektiv Ga308 Forum Humanum sivannAgeing, social policies and social work
10:00 – 12:00 Socialt arbete, examensarbete Ga236 kaltorDatalab. kvantitativ metod
10:00 – 18:00 Projektplanering och stöd för kvalitetsförbättring Ga527 grejohFelicia Gabrielsson-Järhult, Marlene Ockander
10:00 – 12:00 International Macroeconomics and Finance, International Macroeconomics and Finance B1024 HaScLecture
10:00 – 11:00 B4051 lundanKronox-utbildning.
10:00 – 13:00 Hälsa och hälsofrämjande omvårdnad i ett livscykelperspektiv Gc311 MuBeGrupp A2. Introduktion: Tema Hälsobefrämjande omvårdnad och sjukdomsförebyggande omvårdnad.
10:00 – 12:00 Socialrätt Ga442 akenin, ediannVåld i nära relation
10:00 – 13:00 Socialt förändringsarbete med individ och nätverk Ga934 kajdiaFamiljebehandlande arbete och common factors
10:00 – 12:00 KalSHuman Factors 2: Phys ergonomics Feed back on models
10:00 – 12:00 Personcentrerad omvårdnad, vårdande förhållningssätt och kommunikation Ga1029 karchaInför Uppsamlingsseminarium 1.
Filmvisning Fjärilen i Glaskupan
10:30 – 12:00 Oral hälsa och hälsofrämjande i ett livscykelperspektiv Ga932 berkri, nymrosSeminarium grupp 2: Hur upplever äldre sin munhälsa? Diskussusioner baserat på intervjuer med en äldre person. Parallella gruppdiskussioner om två grupper. En lärare från Gerontologen deltar också.
11:00 – 12:30 Infektionssjukdomar och vårdhygien (uppdragsutbildning) WiAsIntravasala katetrar // Fredrik Hammarskjöld, Karin M Johansson (Sal: Konferensrum Visionen, Qulturum, sjukhusområdet Ryhov)
11:00 – 14:00 C3004B-
11:00 – 14:00 C3033-
11:00 – 14:00 Ge408b-,otel1708,tial1717,ryto1713,anvi1595
11:00 – 14:00 C2018-,svjo1694
11:00 – 14:00 Ga345-
11:00 – 14:00 Ga340-
11:00 – 14:00 C3038-
11:00 – 14:00 C2006-
11:00 – 14:00 Ge406-
11:00 – 14:00 C2007maca18ml
11:00 – 14:00 C2015A-
11:00 – 14:00 C2005-
11:00 – 14:00 C2023stli1673
11:00 – 14:00 C2021axjo1708,chkr1717,bema1792,bama1724,anpo1797,bewi1609
11:00 – 14:00 C2015Bvijo1617
11:00 – 14:00 C2022axje1797,ollu1777,romo1797,anse1718,anan1798,alel1795
11:00 – 14:00 C3024boda17es,thph1596,coel1718,woma1418,joca1717,roka1720
11:00 – 14:00 C3005A-
11:00 – 14:00 C3018myad1797,lahe1720,joka1771,kali1784
11:00 – 14:00 C2020scmo17a0
11:00 – 14:00 C3040liem18qw
11:00 – 14:00 Ga930nyka16fi
11:00 – 14:00 C3027-
11:00 – 14:00 C3029suli1617
11:00 – 14:00 C2008-
11:00 – 14:00 C3016taau18gd,moel185s,amke18yg,pode18ka
11:00 – 14:00 C3037-
11:00 – 14:00 C3026-
11:00 – 14:00 Ga344muaj1798,arde1700
11:00 – 14:00 Ga343-
11:00 – 14:00 C3005D-
11:00 – 14:00 C3015sajo17ee
11:00 – 14:00 C3012A-,utel18xw
11:00 – 14:00 C3017-
11:00 – 14:00 C3019sakl1694
11:00 – 14:00 C3012Bmajo1600
11:00 – 14:00 C3020noid16id
11:00 – 14:00 C3005B-,arde1712
11:00 – 14:00 C3004A-
11:15 – 13:00 He102 KårenRelease film
11:50 – 12:00 Nuklearmedicin, grundkurs, inriktning litteraturstudier, Nuklearmedicin, grundkurs, inriktning verksamhetsförlagd utbildning astidaSenast inlämning av rapport.
12:00 – 13:00 E1405 wiklisÄrende nr 346418
12:00 – 15:00 Socialt arbete, utvärdering och kvalitetsarbete Gc310 AhTh, kaltorHandledning av individuell examinationsuppgift (helklass)
13:00 – 16:00 Ha208 sanhanLönekartläggning
13:00 – 16:30 Ga1034 caremm
13:00 – 15:00 Socialt arbete, social- och välfärdspolitik, Socialt arbete, social och välfärdspolitik i ett svenskt och internationellt perspektiv Ga308 Forum Humanum WMonCivil society
13:00 – 14:30 Oral hälsa och hälsofrämjande i ett livscykelperspektiv Ga932 LiUl, StMaWorkshop: Hur upplever äldre sin munhälsa? Besök av två friska pensionärer som berättar om sin erfarenhet kring munhälsa utifrån ett livscykelperspektiv. Förbered frågor!
13:00 – 16:00 Socialrätt Ga442 ediannLag med särskilda bestämmelser om unga lagöverträdare (SFS 1964:167)
Åklagare Linda Schön fr åklagarmyndigheten i Jönköping föreläser
13:00 – 16:00 Occupational Therapy, Preventive, Remedial and Compensatory Interventions Ga529 ostwalSeminar: empathetic skills gr 2+3+5
13:00 – 16:30 Ga528 BjAnDigital tentamen AFR
13:00 – 17:00 Ga720 gusmar, ptrchr
13:00 – 16:00 Personcentrerad omvårdnad, vårdande förhållningssätt och kommunikation Ga1029 karchaUppsamlingsseminarium - För dig som varit frånvarande vid något seminarium.
13.00-14:15 För dig som ej närvarade under seminarium 2,3 eller 4
14:30-16:00 För dig som ej närvarade under seminarium 1.
13:30 – 14:45 Infektionssjukdomar och vårdhygien (uppdragsutbildning) WiAsHud- och mjukdelsinfektioner // Anna Fornarve (Sal: Konferensrum Visionen, Qulturum, sjukhusområdet Ryhov)
14:00 – 16:00 Aktivitet och utveckling genom hela livet Ga934 JohDavFöreläsning: Utvecklingspsykologi
14:00 – 17:00 C3015-
14:00 – 17:00 C3005C-
14:00 – 17:00 Ga930-
14:00 – 17:00 Ga343-,boal18he,anid18rp
14:00 – 17:00 C2005-
14:00 – 17:00 C3026-,smmi18po
14:00 – 17:00 C2006stel16ju
14:00 – 17:00 C3027-
14:00 – 17:00 C3040-
14:00 – 17:00 Ga505-
14:00 – 17:00 C2020-
14:00 – 17:00 Ga504-,vase1732
14:00 – 17:00 Ga503blos18ql
14:00 – 17:00 C3005Dhejo18xu
14:00 – 17:00 C3004B-
14:00 – 17:00 Ga340 grejoh
14:00 – 17:00 Ga345tiel18rg
14:00 – 17:00 Ge408b-
14:00 – 17:00 C2015Byamo18fi,zhti18mm
14:00 – 17:00 C3018myad1797,yaan1697,joeb17jo,joka1771,kali1784,mali1749
14:00 – 17:00 C2018-
14:00 – 17:00 C3024joca1717,coel1718,erfa1703
14:00 – 17:00 C2021guol18fb,hefi18wi,edjo18pr,zhke18qz
14:00 – 17:00 C2015Aerel16ka
14:00 – 17:00 He102 RaTaFörberedelse inför SPARKs konferens imorgon.
14:00 – 17:00 C3032-
14:00 – 17:00 C2008dagu1697
14:00 – 17:00 C2022-
14:00 – 17:00 C3019sjfr1694
14:00 – 17:00 C3038lijo1793
14:00 – 17:00 C3012Bevlu1692
14:00 – 17:00 C2007-
14:00 – 17:00 Ga344muaj1798,rois1700
14:00 – 17:00 C3029chma1613
14:00 – 17:00 C3017svjo1694,heli1617
14:00 – 17:00 Ge406dali18cy,fain18yg,foha18hw
14:00 – 17:00 C3004A-
14:00 – 17:00 C3033-
14:00 – 17:00 C3016-
14:00 – 17:00 C2023-
14:00 – 17:00 C3012A-
14:00 – 17:00 C3020-
14:00 – 17:00 C3005B-
14:00 – 17:00 C3005A-
14:30 – 16:00 Ga931 berkriSTHF
15:00 – 16:00 Infektionssjukdomar och vårdhygien (uppdragsutbildning) WiAsSTRAMA // Andreas Lägermo (Sal: Konferensrum Visionen, Qulturum, sjukhusområdet Ryhov) // Utdelning av seminarieuppgift 4 (hud- och mjukdelsinfektioner, blodsmitta, UVI, intravasala katetrar, STD, STRAMA)
15:00 – 17:00 Organization and Leadership, Organization and Leadership B1024 manayeLecture 7
15:00 – 16:30 Omvårdnad, examensarbete, Omvårdnad, examensarbete Ga308 Forum Humanum Henr, siesanResurstillfälle för uppsatsskrivande
16:00 - 24:00 Rum8C1 wenani
2019-04-25 tor00:00 - 24:00 Rum8C1 wenani
2019-04-26 fre00:00 - 12:00 Rum8C1 wenani
2019-04-24 ons16:00 – 21:00 Idrott och hälsa, 31-45 hp J2156 andejo, KrJe, PeHaDansredovisning
16:00 - 24:00 Rum6A1 stamag
2019-04-25 tor00:00 - 12:00 Rum6A1 stamag
2019-04-24 ons16:00 – 17:30 Hd420 PaMa
17:00 – 20:00 Ga930-,akwi18vk
17:00 – 20:00 C3012A-
17:00 – 20:00 C2022mufr1722
17:00 – 20:00 C3004A-
17:00 – 20:00 C2005-
17:00 – 20:00 C2006toma15mt
17:00 – 20:00 C2023-
17:00 – 20:00 Ga343-,soza1508,odli1674,anid18rp
17:00 – 20:00 C3038-
17:00 – 20:00 C3005D-
17:00 – 20:00 C2015Bmucl1705
17:00 – 22:00 J3103 RosKShowtime
17:00 – 20:00 C3005A-
17:00 – 20:00 C3027-
17:00 – 20:00 C2021-
17:00 – 20:00 C3018-
17:00 – 20:00 C3004B-
17:00 – 20:00 C3029-
17:00 – 20:00 C2018hoph1692
17:00 – 20:00 C3037-
17:00 – 20:00 C3012B-
17:00 – 20:00 C2020-
17:00 – 20:00 C2015A-
17:00 – 20:00 C3040-
17:00 – 20:00 C3026-
21:00 – 22:30 J2156 andejoPersonalaktivitet fotboll
2019-04-25 tor07:00 – 16:00 HHJ-Bil-2 graannObj.nr. 12410
08:00 – 12:00 Biomedicinsk laboratorievetenskap, examensarbete Ga1031 wenaniSeminariegrupp B (grupphandledning II)
Textavsnitt Metod ska diskuteras. OBLIGATORISK NÄRVARO.
08:00 – 17:00 HHJ-Bil-1 vacnicNicoline Vacerberg Jönköping Academy. Obj.nr.993 - 25900
08:00 – 12:00 B2044 lavver
08:00 – 17:00 Tillämpad fysiologi och anatomi inom praktisk omvårdnad Ga709, Ga710-712, Ga720 graann, liafri
08:00 – 11:00 Patofysiologi och farmakologi, inriktning oral hälsa mantimTentamen II, skriftlig tentamen i Inspera. Lokal meddelas några dagar innan tentamen i Ladok.
08:00 – 12:00 E3105d JonCFunktionsmöte
08:00 – 12:00 Laboratoriemetodik, grundläggande PlattformenRyhov krostiLaboration: Urinvägsdiagnostik och sårdiagnostik
08:00 – 12:00 Oral hälsa, beslutsgrundande teori och klinisk tillämpning Ga932 LiUl, roszahKommunikationsövning.
08:00 – 16:00 Vetenskapsteori och vetenskaplig metod Ga527 grejohAnn-Christine Andersson, Sofia Kjellström
08:00 – 16:00 Prosthetic Management and Biomechanics of the Lower Limb I Gd207 mazo, RuDaGroup C: Cast modification
08:00 – 16:00 Occupational Therapy, Preventive, Remedial and Compensatory Interventions Ga529, Ga530, Ge406Triple Jump Examination Se sep schedule in pingpong. Step 1 group A.
08:00 – 11:00 C2015Bossa1616
08:00 – 11:00 C3019-,buch18mt,haah18np,kona18ri
08:00 – 11:00 C2007-
08:00 – 11:00 C3004Achma1613
08:00 – 11:00 C3012Bkuid1682
08:00 – 11:00 Ga504-
08:00 – 11:00 C2018pean18ds,lice18bf,inem18xy,jafa18ad,kasa18wj,lavi18mz,leal18ts
08:00 – 11:00 C3005Apeag1592
08:00 – 11:00 C3024myad1797,yaan1697,lahe1720,joka1771,mali1749,joeb17jo
08:00 – 11:00 Ga503-
08:00 – 11:00 C3004Bguch16CG
08:00 – 11:00 C2022juam18tn,peid18qj
08:00 – 11:00 C2020-
08:00 – 11:00 C3027ohmo1616,oljo1608
08:00 – 11:00 C3033olan1601
08:00 – 11:00 C2005roso1693
08:00 – 11:00 C2008hoca16wa
08:00 – 11:00 Ga930-,kaer18dx,vefr19iq,nima18ym
08:00 – 11:00 Ge408bfoha18hw,fain18yg,dali18cy
08:00 – 11:00 C3037-
08:00 – 11:00 C2006-
08:00 – 11:00 C2021seli1611
08:00 – 11:00 C3016-,kaem1664
08:00 – 11:00 C3005D-
08:00 – 11:00 C3012A-,liro1666
08:00 – 11:00 C3005B-
08:00 – 11:00 C3005C-
08:00 – 12:00 Oral hälsa, beslutsgrundande teori och klinisk tillämpning Ga1028, Ga1029, Ga340, Ga930 LiUlgruppdiskussion
08:00 – 11:00 C3018-,krlu16lt
08:00 – 11:00 C3020-,svjo1694
08:00 – 11:00 C3017-
08:00 – 11:00 C3040jama1696
08:00 – 11:00 C3015-
08:00 – 11:00 C3032-
08:00 – 11:00 C3038haau1616
08:00 – 11:00 C3029-,poha1629
08:00 – 11:00 C3026-,laem1694
08:00 – 10:00 Ortopedteknik, fortsättningskurs Ga528 ThiFreULO - Lecture 2
08:00 – 17:00 Personcentrerad omvårdnad I Ga708, Ga722, Ga724, Ga726, Ga728 andcar, skomiaTillämpningsövning i laborativ miljö.
POD-dag ANDNING
POD-1: 08.30-12.00
POD-2: 13.00-16.30
Halvdag - Passa på att använda övrig tid på POD-dagar till gruppuppgiften i era projektgrupper.
08:00 – 16:00 Förbättringskunskap II Ga334 grejohAnnika Nordin, Martin Rejler
08:00 – 13:00 Biokemi, II Ga1034 MobKlaLaboration Grupp 2
08:00 – 17:00 Arkad, E1029, Hb229, Hb313, Hb314, Hb329, Hd418, Hd420, Hd421, He102 andejo, RosKSPARK konferens
08:30 – 16:30 Oral hälsa, kliniskt beslutsfattande och tillämpning I Studentkliniken janhen, StMaReservdag
Patientverksamhet
Studentkliniken
08:30 – 12:00 Anatomi och fysiologi, fortsättningskurs Ga1028 jcar, KaMa(AoF forts) Praktisk examination 2
08:30 – 16:30 Ledarskap i personcentrerad omvårdnad lindanTema: ANDNING, se innehåll via kursens Dokument Anmäl er till dagen via kursen, se : Inbjudning Ni handleder i par och är 6 studenter kl 08 30 - 12 Ni handleder i par och är 6 studenter kl 13 - 16 30
08:30 – 12:00 Biomedicinsk laboratorievetenskap, examensarbete Höjdpunkten ByCa, karsanGrupphandledning Grupp 1 i Höjdpunkten (Ga1032)
08:30 – 10:30 Socialrätt Ga442, Ga934, Gc311 ediann, kaltor, olslenSeminarier HFD domarna
09:00 – 12:00 Praktiska grunder för omvårdnad och säkerhet Ga340, Ga343, Ga344, Ga345, Ga713, Ga721 ptrchrWorkshop - Skapa patientfall inför gruppuppgiften. (Gäller alla studenter i kursen förutom Värnamogruppen som har sitt tillfälle 7/5).
09:00 – 11:00 Arbetsliv och organisation lindanSeminarium: Sjuksköterskans pedagogiska och ledande funktion. Campus Värnamo. FÖR VÄRNAMOGRUPPEN gr 7,8 10
09:00 – 12:00 Organisationsteori, Organisationsteori Hc217 SaRoArbetsmiljörätt.
09:00 – 12:00 Farmakologi, grundkurs Ga931 benarmPatientfall
09:00 – 12:00 Ga505 roseliExtra handledning.
10:00 – 11:45 Objektorienterad programmering B1024 EkBeFöreläsning
10:00 – 12:00 Socialt arbete, social- och välfärdspolitik, Socialt arbete, social och välfärdspolitik i ett svenskt och internationellt perspektiv Gb306 KJ-Aulan WMonDemografi
10:00 – 13:00 Samhällsvetenskapliga perspektiv i socialt arbete Gc310 berdisFöreläsning: Makrosociologi: sociala strukturer. Föreläsning: klass och ojämlikhet
10:00 – 17:00 Arbetsterapi, examensarbete AhInHandledning grupp 6 Lokal: Gd512B
10:00 – 12:00 Statistiska metoder Ga236Statistiska Metoder - FHoV
10:00 – 21:00 Ha108, Orangeriet RaTa
10:30 – 12:15 Ortopedteknik, fortsättningskurs Gd211 ThiFreULO - Test Orthoses and Manufacture in Thermoplastic (Group A)
10:30 – 12:00 Personcentrerad omvårdnad vid komplexa situationer Ga528 ErIrTema Kognitiv funktionsnedsättning
Caseseminarie
Studiegrupp 6-10
Förbered med individuell inläsning, föreläsningar i Pingpong samt i studiegrupp
11:00 – 14:00 C2021-
11:00 – 13:00 Socialrätt Ga442, Ga934, Gc311 ediann, kaltor, olslenSeminarier HFD domarna
11:00 – 14:00 C2008lizi1670,myti1678,kaid1694
11:00 – 14:00 C2018-
11:00 – 14:00 C3037-
11:00 – 14:00 C3016zian18ia,sade18rx
11:00 – 14:00 C3005Droem18sm
11:00 – 14:00 C3040-
11:00 – 14:00 C3033sael1613
11:00 – 14:00 C2020-
11:00 – 14:00 C2015Bamjo1724,erol1797,sael1771
11:00 – 14:00 C3018-
11:00 – 14:00 C2022peid18qj,hest18xa
11:00 – 14:00 C2015Amajo1600
11:00 – 14:00 C2005-
11:00 – 14:00 C3027peha16hp,oljo1608
11:00 – 14:00 C3017-
11:00 – 14:00 C3015sajo17ee
11:00 – 14:00 C2023-
11:00 – 14:00 C3026foce16ye
11:00 – 14:00 C3024myad1797,joeb17jo,lahe1720,joka1771,kali1784,mali1749
11:00 – 14:00 C3038-,cest16sc
11:00 – 14:00 C2006nira1609
11:00 – 14:00 C3004Asuli1617
11:00 – 14:00 C3019svjo1694,heli1617
11:00 – 14:00 C3005Aheca1515
11:00 – 14:00 C3005Cwiid1791
11:00 – 14:00 C3012Bnyka16fi
11:00 – 14:00 C3005B-
11:00 – 14:00 C3012A-
11:00 – 14:00 C3020-,kajo18va
11:00 – 14:00 C3032-
11:00 – 14:00 C3029-
11:00 – 14:00 C3004Bpeje1623,nora17re
11:00 – 14:00 C2007-
11:30 – 15:00 B3055 BAneJU exam
11:45 – 13:00 J2156 RosKPersonalaktivitet
12:00 – 13:00 E1405 wiklisÄrende nr 346418
12:00 – 15:00 Röda rummet bobkarSpikning Sabina Kapetanovic.
12:00 – 15:00 Statistiska metoder Ga236Statistiska Metoder - FHoV
13:00 – 17:00 Arbetsliv och organisation Ga721 lindanSeminarium: Sjuksköterskans pedagogiska och ledande funktion.
Gr 1-7 Studiegrupp Jönköping
13:00 – 14:30 Personcentrerad omvårdnad vid komplexa situationer Ga528 ErIrTema Kognitiv funktionsnedsättning
Caseseminarie
Studiegrupp 1-5
Förbered med individuell inläsning, föreläsningar i Pingpong samt i studiegrupp
13:00 – 15:00 Organisationsteori, Organisationsteori Hc216 SaRoDiskriminering i arbetslivet.
13:00 – 15:00 Socialt arbete, social- och välfärdspolitik, Socialt arbete, social och välfärdspolitik i ett svenskt och internationellt perspektiv Ga343, Ga344, Ga345, Ga503, Ga504, Ga505, Ga934 ABirBookseminar
13:00 – 17:15 Arbetsterapi, examensarbete rydmarHandledning gr 2 individuell ca 1 h/vardera par.
13:00 – 16:00 Ga932 StYl
13:00 – 17:00 Biomedicinsk laboratorievetenskap, examensarbete Ga1031 wenaniSeminariegrupp A (grupphandledning II)
Textavsnitt Metod ska diskuteras. OBLIGATORISK NÄRVARO.
13:00 – 16:00 Arbetsterapi, examensarbete jontheHandledning gr 4 individuell ca 1 h/vardera par.
13:15 – 15:00 Ortopedteknik, fortsättningskurs Gd211 ThiFreULO - Test Orthoses and Manufacture in Thermoplastic (Group B)
13:30 – 15:30 Samhällsvetenskapliga perspektiv i socialt arbete Ga340, Ga442, Ga930, Gc310, Gc311, Ge408b berdisSeminarium: makro och klass
13:30 – 15:00 Hematologi MobKlaDemo av Insperatentamen
13:30 – 15:00 Biokemi, II, Laboratoriemetodik, grundläggande Ga931 ByCa, MobKlaInformation och övning inför digital tentamen i Inspera
14:00 – 17:00 C3004Bravi1723
14:00 – 17:00 C3032-
14:00 – 17:00 C3026akwi18vk,zaje18ft
14:00 – 17:00 C2007-
14:00 – 17:00 C3037-
14:00 – 17:00 C3012A-
14:00 – 17:00 C3040-
14:00 – 17:00 C3019-
14:00 – 17:00 C3033-
14:00 – 16:30 Biomedicinsk laboratorievetenskap, examensarbete Höjdpunkten caremm, karsanGrupphandledning Grupp 2
14:00 – 17:00 C3005D-
14:00 – 17:00 C2020-
14:00 – 17:00 C3016-
14:00 – 17:00 C3005C-
14:00 – 17:00 C3027-
14:00 – 17:00 C3024-
14:00 – 17:00 C3012Bteca18jd,chou18qf
14:00 – 17:00 C3029-
14:00 – 17:00 C2018-,nufa18xr,haha18mc,umsh18dz
14:00 – 17:00 C2021-
14:00 – 17:00 C3005A-
14:00 – 17:00 C3020hoan18fm
14:00 – 17:00 C2008-
14:00 – 17:00 C3038-,zaam1696
14:00 – 17:00 C2005-
14:00 – 17:00 C2015Aevlu1692
14:00 – 17:00 C3017-
14:00 – 17:00 C2023-
14:00 – 17:00 C2022juam18tn,hest18xa
14:00 – 17:00 C3005B-
14:00 – 17:00 C2015Bbebe1795,erol1797
14:00 – 17:00 C2006alva16dd
14:00 – 17:00 C3018heli1617
14:00 – 17:00 C3004A-
15:00 – 17:00 Marketing Management, Marketing Management B1024 BeradeL9 - Services and Non-profit Marketing
15:00 – 16:00 Ga1028 berkri, jcarMöte Stina-Carina
Genom att surfa vidare på JU.se godkänner du att vi använder cookies. Mer information