Schema för

Din sökning
Datum
2019-04-26 - 2020-04-26
DatumTidKursLokalHjälpmedelLärareGruppMoment
2019-04-01 mån08:00 - 24:00 Gd302, Gd307, Gd309, Gd310 lundanRenovering
2019-04-02 tis00:00 - 24:00 Gd302, Gd307, Gd309, Gd310 lundanRenovering
2019-04-03 ons00:00 - 24:00 Gd302, Gd307, Gd309, Gd310 lundanRenovering
2019-04-04 tor00:00 - 24:00 Gd302, Gd307, Gd309, Gd310 lundanRenovering
2019-04-05 fre00:00 - 24:00 Gd302, Gd307, Gd309, Gd310 lundanRenovering
2019-04-06 lör00:00 - 24:00 Gd302, Gd307, Gd309, Gd310 lundanRenovering
2019-04-07 sön00:00 - 24:00 Gd302, Gd307, Gd309, Gd310 lundanRenovering
2019-04-08 mån00:00 - 24:00 Gd302, Gd307, Gd309, Gd310 lundanRenovering
2019-04-09 tis00:00 - 24:00 Gd302, Gd307, Gd309, Gd310 lundanRenovering
2019-04-10 ons00:00 - 24:00 Gd302, Gd307, Gd309, Gd310 lundanRenovering
2019-04-11 tor00:00 - 24:00 Gd302, Gd307, Gd309, Gd310 lundanRenovering
2019-04-12 fre00:00 - 24:00 Gd302, Gd307, Gd309, Gd310 lundanRenovering
2019-04-13 lör00:00 - 24:00 Gd302, Gd307, Gd309, Gd310 lundanRenovering
2019-04-14 sön00:00 - 24:00 Gd302, Gd307, Gd309, Gd310 lundanRenovering
2019-04-15 mån00:00 - 24:00 Gd302, Gd307, Gd309, Gd310 lundanRenovering
2019-04-16 tis00:00 - 24:00 Gd302, Gd307, Gd309, Gd310 lundanRenovering
2019-04-17 ons00:00 - 24:00 Gd302, Gd307, Gd309, Gd310 lundanRenovering
2019-04-18 tor00:00 - 24:00 Gd302, Gd307, Gd309, Gd310 lundanRenovering
2019-04-19 fre00:00 - 24:00 Gd302, Gd307, Gd309, Gd310 lundanRenovering
2019-04-20 lör00:00 - 24:00 Gd302, Gd307, Gd309, Gd310 lundanRenovering
2019-04-21 sön00:00 - 24:00 Gd302, Gd307, Gd309, Gd310 lundanRenovering
2019-04-22 mån00:00 - 24:00 Gd302, Gd307, Gd309, Gd310 lundanRenovering
2019-04-23 tis00:00 - 24:00 Gd302, Gd307, Gd309, Gd310 lundanRenovering
2019-04-24 ons00:00 - 24:00 Gd302, Gd307, Gd309, Gd310 lundanRenovering
2019-04-25 tor00:00 - 24:00 Gd302, Gd307, Gd309, Gd310 lundanRenovering
2019-04-26 fre00:00 - 24:00 Gd302, Gd307, Gd309, Gd310 lundanRenovering
2019-04-27 lör00:00 - 24:00 Gd302, Gd307, Gd309, Gd310 lundanRenovering
2019-04-28 sön00:00 - 24:00 Gd302, Gd307, Gd309, Gd310 lundanRenovering
2019-04-29 mån00:00 - 24:00 Gd302, Gd307, Gd309, Gd310 lundanRenovering
2019-04-30 tis00:00 - 17:00 Gd302, Gd307, Gd309, Gd310 lundanRenovering
2019-04-01 mån12:00 - 24:00 Kålgården1 BoEnGäst JTH
2019-04-02 tis00:00 - 24:00 Kålgården1 BoEnGäst JTH
2019-04-03 ons00:00 - 24:00 Kålgården1 BoEnGäst JTH
2019-04-04 tor00:00 - 24:00 Kålgården1 BoEnGäst JTH
2019-04-05 fre00:00 - 24:00 Kålgården1 BoEnGäst JTH
2019-04-06 lör00:00 - 24:00 Kålgården1 BoEnGäst JTH
2019-04-07 sön00:00 - 24:00 Kålgården1 BoEnGäst JTH
2019-04-08 mån00:00 - 24:00 Kålgården1 BoEnGäst JTH
2019-04-09 tis00:00 - 24:00 Kålgården1 BoEnGäst JTH
2019-04-10 ons00:00 - 24:00 Kålgården1 BoEnGäst JTH
2019-04-11 tor00:00 - 24:00 Kålgården1 BoEnGäst JTH
2019-04-12 fre00:00 - 24:00 Kålgården1 BoEnGäst JTH
2019-04-13 lör00:00 - 24:00 Kålgården1 BoEnGäst JTH
2019-04-14 sön00:00 - 24:00 Kålgården1 BoEnGäst JTH
2019-04-15 mån00:00 - 24:00 Kålgården1 BoEnGäst JTH
2019-04-16 tis00:00 - 24:00 Kålgården1 BoEnGäst JTH
2019-04-17 ons00:00 - 24:00 Kålgården1 BoEnGäst JTH
2019-04-18 tor00:00 - 24:00 Kålgården1 BoEnGäst JTH
2019-04-19 fre00:00 - 24:00 Kålgården1 BoEnGäst JTH
2019-04-20 lör00:00 - 24:00 Kålgården1 BoEnGäst JTH
2019-04-21 sön00:00 - 24:00 Kålgården1 BoEnGäst JTH
2019-04-22 mån00:00 - 24:00 Kålgården1 BoEnGäst JTH
2019-04-23 tis00:00 - 24:00 Kålgården1 BoEnGäst JTH
2019-04-24 ons00:00 - 24:00 Kålgården1 BoEnGäst JTH
2019-04-25 tor00:00 - 24:00 Kålgården1 BoEnGäst JTH
2019-04-26 fre00:00 - 24:00 Kålgården1 BoEnGäst JTH
2019-04-27 lör00:00 - 24:00 Kålgården1 BoEnGäst JTH
2019-04-28 sön00:00 - 24:00 Kålgården1 BoEnGäst JTH
2019-04-29 mån00:00 - 24:00 Kålgården1 BoEnGäst JTH
2019-04-30 tis00:00 - 24:00 Kålgården1 BoEnGäst JTH
2019-05-01 ons00:00 - 24:00 Kålgården1 BoEnGäst JTH
2019-05-02 tor00:00 - 24:00 Kålgården1 BoEnGäst JTH
2019-05-03 fre00:00 - 24:00 Kålgården1 BoEnGäst JTH
2019-05-04 lör00:00 - 24:00 Kålgården1 BoEnGäst JTH
2019-05-05 sön00:00 - 24:00 Kålgården1 BoEnGäst JTH
2019-05-06 mån00:00 - 24:00 Kålgården1 BoEnGäst JTH
2019-05-07 tis00:00 - 24:00 Kålgården1 BoEnGäst JTH
2019-05-08 ons00:00 - 24:00 Kålgården1 BoEnGäst JTH
2019-05-09 tor00:00 - 24:00 Kålgården1 BoEnGäst JTH
2019-05-10 fre00:00 - 24:00 Kålgården1 BoEnGäst JTH
2019-05-11 lör00:00 - 24:00 Kålgården1 BoEnGäst JTH
2019-05-12 sön00:00 - 24:00 Kålgården1 BoEnGäst JTH
2019-05-13 mån00:00 - 24:00 Kålgården1 BoEnGäst JTH
2019-05-14 tis00:00 - 24:00 Kålgården1 BoEnGäst JTH
2019-05-15 ons00:00 - 24:00 Kålgården1 BoEnGäst JTH
2019-05-16 tor00:00 - 24:00 Kålgården1 BoEnGäst JTH
2019-05-17 fre00:00 - 12:00 Kålgården1 BoEnGäst JTH
2019-04-01 mån12:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-04-02 tis00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-04-03 ons00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-04-04 tor00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-04-05 fre00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-04-06 lör00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-04-07 sön00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-04-08 mån00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-04-09 tis00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-04-10 ons00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-04-11 tor00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-04-12 fre00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-04-13 lör00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-04-14 sön00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-04-15 mån00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-04-16 tis00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-04-17 ons00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-04-18 tor00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-04-19 fre00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-04-20 lör00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-04-21 sön00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-04-22 mån00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-04-23 tis00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-04-24 ons00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-04-25 tor00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-04-26 fre00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-04-27 lör00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-04-28 sön00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-04-29 mån00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-04-30 tis00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-05-01 ons00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-05-02 tor00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-05-03 fre00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-05-04 lör00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-05-05 sön00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-05-06 mån00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-05-07 tis00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-05-08 ons00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-05-09 tor00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-05-10 fre00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-05-11 lör00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-05-12 sön00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-05-13 mån00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-05-14 tis00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-05-15 ons00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-05-16 tor00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-05-17 fre00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-05-18 lör00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-05-19 sön00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-05-20 mån00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-05-21 tis00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-05-22 ons00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-05-23 tor00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-05-24 fre00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-05-25 lör00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-05-26 sön00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-05-27 mån00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-05-28 tis00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-05-29 ons00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-05-30 tor00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-05-31 fre00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-06-01 lör00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-06-02 sön00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-06-03 mån00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-06-04 tis00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-06-05 ons00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-06-06 tor00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-06-07 fre00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-06-08 lör00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-06-09 sön00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-06-10 mån00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-06-11 tis00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-06-12 ons00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-06-13 tor00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-06-14 fre00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-06-15 lör00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-06-16 sön00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-06-17 mån00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-06-18 tis00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-06-19 ons00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-06-20 tor00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-06-21 fre00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-06-22 lör00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-06-23 sön00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-06-24 mån00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-06-25 tis00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-06-26 ons00:00 - 24:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-06-27 tor00:00 - 12:00 Kålgården3 BoEnGäst JU
2019-04-05 fre12:00 - 24:00 Kålgården2 BoEnGäst JU
2019-04-06 lör00:00 - 24:00 Kålgården2 BoEnGäst JU
2019-04-07 sön00:00 - 24:00 Kålgården2 BoEnGäst JU
2019-04-08 mån00:00 - 24:00 Kålgården2 BoEnGäst JU
2019-04-09 tis00:00 - 24:00 Kålgården2 BoEnGäst JU
2019-04-10 ons00:00 - 24:00 Kålgården2 BoEnGäst JU
2019-04-11 tor00:00 - 24:00 Kålgården2 BoEnGäst JU
2019-04-12 fre00:00 - 24:00 Kålgården2 BoEnGäst JU
2019-04-13 lör00:00 - 24:00 Kålgården2 BoEnGäst JU
2019-04-14 sön00:00 - 24:00 Kålgården2 BoEnGäst JU
2019-04-15 mån00:00 - 24:00 Kålgården2 BoEnGäst JU
2019-04-16 tis00:00 - 24:00 Kålgården2 BoEnGäst JU
2019-04-17 ons00:00 - 24:00 Kålgården2 BoEnGäst JU
2019-04-18 tor00:00 - 24:00 Kålgården2 BoEnGäst JU
2019-04-19 fre00:00 - 24:00 Kålgården2 BoEnGäst JU
2019-04-20 lör00:00 - 24:00 Kålgården2 BoEnGäst JU
2019-04-21 sön00:00 - 24:00 Kålgården2 BoEnGäst JU
2019-04-22 mån00:00 - 24:00 Kålgården2 BoEnGäst JU
2019-04-23 tis00:00 - 24:00 Kålgården2 BoEnGäst JU
2019-04-24 ons00:00 - 24:00 Kålgården2 BoEnGäst JU
2019-04-25 tor00:00 - 24:00 Kålgården2 BoEnGäst JU
2019-04-26 fre00:00 - 24:00 Kålgården2 BoEnGäst JU
2019-04-27 lör00:00 - 24:00 Kålgården2 BoEnGäst JU
2019-04-28 sön00:00 - 24:00 Kålgården2 BoEnGäst JU
2019-04-29 mån00:00 - 24:00 Kålgården2 BoEnGäst JU
2019-04-30 tis00:00 - 24:00 Kålgården2 BoEnGäst JU
2019-05-01 ons00:00 - 24:00 Kålgården2 BoEnGäst JU
2019-05-02 tor00:00 - 24:00 Kålgården2 BoEnGäst JU
2019-05-03 fre00:00 - 24:00 Kålgården2 BoEnGäst JU
2019-05-04 lör00:00 - 24:00 Kålgården2 BoEnGäst JU
2019-05-05 sön00:00 - 24:00 Kålgården2 BoEnGäst JU
2019-05-06 mån00:00 - 24:00 Kålgården2 BoEnGäst JU
2019-05-07 tis00:00 - 24:00 Kålgården2 BoEnGäst JU
2019-05-08 ons00:00 - 24:00 Kålgården2 BoEnGäst JU
2019-05-09 tor00:00 - 24:00 Kålgården2 BoEnGäst JU
2019-05-10 fre00:00 - 24:00 Kålgården2 BoEnGäst JU
2019-05-11 lör00:00 - 24:00 Kålgården2 BoEnGäst JU
2019-05-12 sön00:00 - 24:00 Kålgården2 BoEnGäst JU
2019-05-13 mån00:00 - 24:00 Kålgården2 BoEnGäst JU
2019-05-14 tis00:00 - 24:00 Kålgården2 BoEnGäst JU
2019-05-15 ons00:00 - 24:00 Kålgården2 BoEnGäst JU
2019-05-16 tor00:00 - 24:00 Kålgården2 BoEnGäst JU
2019-05-17 fre00:00 - 12:00 Kålgården2 BoEnGäst JU
2019-04-23 tis08:00 - 24:00 Ga530 jonthe
2019-04-24 ons00:00 - 24:00 Ga530 jonthe
2019-04-25 tor00:00 - 24:00 Ga530 jonthe
2019-04-26 fre00:00 - 24:00 Ga530 jonthe
2019-04-27 lör00:00 - 24:00 Ga530 jonthe
2019-04-28 sön00:00 - 24:00 Ga530 jonthe
2019-04-29 mån00:00 - 24:00 Ga530 jonthe
2019-04-30 tis00:00 - 24:00 Ga530 jonthe
2019-05-01 ons00:00 - 24:00 Ga530 jonthe
2019-05-02 tor00:00 - 24:00 Ga530 jonthe
2019-05-03 fre00:00 - 17:00 Ga530 jonthe
2019-04-23 tis16:00 - 24:00 Rum8C3 grejohGillian Mulvale Jönköping Academy. Obj.nr. 993 259291
2019-04-24 ons00:00 - 24:00 Rum8C3 grejohGillian Mulvale Jönköping Academy. Obj.nr. 993 259291
2019-04-25 tor00:00 - 24:00 Rum8C3 grejohGillian Mulvale Jönköping Academy. Obj.nr. 993 259291
2019-04-26 fre00:00 - 12:00 Rum8C3 grejohGillian Mulvale Jönköping Academy. Obj.nr. 993 259291
2019-04-24 ons16:00 - 24:00 Rum8C1 wenani
2019-04-25 tor00:00 - 24:00 Rum8C1 wenani
2019-04-26 fre00:00 - 12:00 Rum8C1 wenani
2019-04-25 tor16:00 - 24:00 Rum6A3 torjoyJoy Torgé IFG
2019-04-26 fre00:00 - 12:00 Rum6A3 torjoyJoy Torgé IFG
07:00 – 20:00 HHJ-Bil-1 ahohanLinköping. Obj.nr. 810 - 32710
07:00 – 20:00 HHJ-Bil-2 liafriObj.nr. 400 - 12410
08:00 – 17:00 Ga720 GBIn
08:00 – 11:00 C2018-,moch18hr,bibl18ui,jofi18bg,afto18ay,asma18gy
08:00 – 11:00 C2022-
08:00 – 11:00 C2021pema1616
08:00 – 11:00 C2015Akuid1682
08:00 – 11:00 C3012Alilo1661
08:00 – 11:00 C2005wiid1791
08:00 – 11:00 C2015B-,poha1629
08:00 – 11:00 C2023arch16He
08:00 – 11:00 C3012Bfrer1600
08:00 – 11:00 C3005Apeag1592
08:00 – 11:00 C2006drch16ju
08:00 – 16:00 Prosthetic Management and Biomechanics of the Lower Limb I Gd207 crajes, mazo, RuDaGroup A: Cast modification
08:00 - 24:00 J2151 andejoStudentkåren
2019-04-27 lör00:00 - 24:00 J2151 andejoStudentkåren
2019-04-28 sön00:00 - 24:00 J2151 andejoStudentkåren
2019-04-29 mån00:00 - 12:00 J2151 andejoStudentkåren
2019-04-26 fre08:00 - 24:00 J2147 andejoStudentkåren
2019-04-27 lör00:00 - 24:00 J2147 andejoStudentkåren
2019-04-28 sön00:00 - 24:00 J2147 andejoStudentkåren
2019-04-29 mån00:00 - 15:30 J2147 andejoStudentkåren
2019-04-26 fre08:00 – 16:00 M312, M315, M416 BoEnHHJ "LearnOvation"
08:00 – 12:00 Laboratoriemetodik, grundläggande PlattformenRyhov krostiLaboration: Urinvägsdiagnostik och sårdiagnostik
08:00 – 10:00 Oral hälsa, beslutsgrundande teori och klinisk tillämpning Studentkliniken janhen, StMaTa igen missade moment
08:00 – 11:00 C3040lavi18mz,leal18ts,heir18pq,kasa18wj
08:00 – 11:00 Ge406-
08:00 – 11:00 C2007-,hoca16wa
08:00 – 11:00 C3033-
08:00 – 11:00 C3037-
08:00 – 11:00 Ge408b-
08:00 – 16:00 Nuklearmedicin, grundkurs, inriktning litteraturstudier, Nuklearmedicin, grundkurs, inriktning verksamhetsförlagd utbildning Ga1031 astida, kraemmExaminationseminarie
Se gruppindelning och tid i pingpong
08:00 – 16:30 Personcentrerad omvårdnad I Ga708, Ga722, Ga724, Ga726, Ga728 ptrchrTillämpningsövning i laborativ miljö.
Extra träningstillfälle där moment från tema CIRKULATION och ANDNING tränas. Tiden utgår ifrån de olika grupptillhörigheterna se separat schema i pingpong- (ej obligatoriskt tillfälle).

08:00 – 16:00 Personcentrerad omvårdnad I Ga721 skomiaLärandeplansseminarium
Se tid och gruppindelning enligt särskilt schema i Pingpong
08:00 – 16:30 Ga1034 caremm
08:00 – 11:00 C3029dali18cy,zaje18ft
08:00 – 11:00 C3019-,haau1616
08:00 – 11:00 C3027vaad1793,ekan1777,alch1753,beto1717,erlo1700
08:00 – 11:00 C3004A-
08:00 – 11:00 C3005B-
08:00 – 11:00 C3020kesa16sk
08:00 – 11:00 Ga340erel16ka
08:00 – 11:00 C3024sjfr1694
08:00 – 11:00 C3026joam18lh,laol18vq,sutu18vu
08:00 – 11:00 C3015anem1696
08:00 – 11:00 C3032-
08:00 – 11:00 C2020vijo1617
08:00 – 11:00 C3004Bossa1616
08:00 – 11:00 C3038-
08:00 – 11:00 C3017-
08:00 – 11:00 C3018odli1674
08:00 – 11:00 C3005D-
08:00 – 11:00 Ga344suli1617
08:00 – 11:00 C3016brol18gh,apmo1609
08:00 – 11:00 C3005C-
08:00 – 11:00 C2008-
08:00 – 11:00 Ga930jati19jv,roan18nf
08:15 – 10:15 Ortopedteknik, fortsättningskurs Gd209, Gd211 ThiFreG1ULO - Practical Session (Group 1)
08:30 – 12:00 Biomedicinsk laboratorievetenskap, examensarbete Ga1028 caremm, karsanGrupphandledning Grupp 3
08:30 – 15:30 Oral hälsa och hälsofrämjande i ett livscykelperspektiv Ga932 JaBr, LiUlSeminarium: Redovisning av utbildningsprogram för äldre grupper. Uppföljning "service learning" för målgruppen.
08:30 – 10:00 Aktivitet och utveckling genom hela livet Ga527 SaRoSeminarium: Juridik samt Normalitet, marginalisering och delaktighet.
08:30 – 15:00 Occupational Therapy, Preventive, Remedial and Compensatory Interventions Ga503, Ga504, Ga529, Ga530Triple jump examination. See sep schedule i pingpong. Step 1 group B.
09:00 – 23:00 Gb306 KJ-Aulan KårenStudentkårens årsmöte
10:00 – 12:00 English for Secondary School Subject Teachers, 1-30 credits C3028 ThSoInformationssökning
10:00 – 13:00 J3103 andejouthyrt dansträning
10:00 – 12:00 Socialt förändringsarbete med individ och nätverk Ga442 skimikEvidens som begrepp och fenomen
10:00 – 15:30 Praktiska grunder för omvårdnad och säkerhet Ga308 Forum Humanum andcar10.00-12.00 Föreläsning Hud.
13.00-15.00 Föreläsning Nutrition.
15.00-15.30 Resurstid
10:00 – 15:00 Oral hälsa, beslutsgrundande teori och klinisk tillämpning Ga236 berkriBildtolkning
Grupp A kl 10.00-12.00
Grupp B kl 13.00-15.00
10:00 – 12:00 International Macroeconomics and Finance, International Macroeconomics and Finance B1024 HaScLecture
10:30 – 16:15 JohAnnKurs LiU
10:30 – 12:30 Ortopedteknik, fortsättningskurs Gd209, Gd211 ThiFreG2ULO - Practical Session (Group 2)
10:30 – 12:00 Personcentrerad omvårdnad vid komplexa situationer Ga528 tjahanTema psykisk ohälsa
Reflektionseminarium
Studiegrupp 2, 4, 5, 7 och 9.
10:30 – 12:00 Aktivitet och utveckling genom hela livet Ga527 SaRoSeminarium: Juridik samt Normalitet, marginalisering och delaktighet.
11:00 – 14:00 C2008haha18mc,anmu1522,nufa18xr
11:00 – 14:00 Ga930-
11:00 – 14:00 Ga345chma1613
11:00 – 14:00 Ge408b-
11:00 – 14:00 C3024miad1696
11:00 – 14:00 C3005B-
11:00 – 14:00 C3019-,nira1609
11:00 – 14:00 C3038-
11:00 – 14:00 C3032-
11:00 – 14:00 C3015scel1701
11:00 – 14:00 C3026laol18vq,stre18io,sutu18vu
11:00 – 14:00 C2022svjo1694
11:00 – 14:00 C2021-
11:00 – 14:00 Ga340anyv1622
11:00 – 14:00 C3040rejo1608
11:00 – 14:00 C3020zael1617
11:00 – 14:00 C3004Bjoam1700
11:00 – 14:00 C3004Adeha18ud
11:00 – 14:00 C3017-
11:00 – 14:00 C3027ekan1777,alch1753,eljo16pk,erlo1700
11:00 – 14:00 C3029dali18cy,akwi18vk
11:00 – 14:00 Ga343ayal1695
11:00 – 14:00 C2006-
11:00 – 14:00 C3018keha1700,mobe1720,lima1794,mapa1700
11:00 – 14:00 C2015A-,hili1682
11:00 – 14:00 C3033kusa1623,odle1507
11:00 – 14:00 C2023kaan1609
11:00 – 14:00 C3005D-,ogam1612,guco1694,jaid1692
11:00 – 14:00 C3005Abida1619
11:00 – 14:00 C2015Braan1692
11:00 – 14:00 C2018huel1796,faju1717,grli1714
11:00 – 14:00 C3012Berol1692
11:00 – 12:00 webben jcarVirtual exchange 1
11:00 – 14:00 C3037-
11:00 – 14:00 C3016-
11:00 – 14:00 Ga344-
11:00 – 14:00 C2020heca1515
11:00 – 14:00 C3012A-,anma1616
11:00 – 14:00 C3005C-,yuyi1661
11:00 – 14:00 C2007thro18xw
11:00 – 14:00 C2005-
11:30 – 13:30 Arkad KårenStudent union's CD
13:00 – 16:00 Farmakologi, grundkurs Ga1029 benarmResurstid
13:00 – 14:30 Personcentrerad omvårdnad vid komplexa situationer Ga528 tjahanTema psykisk ohälsa
Reflektionseminarium
Studiegrupp 1, 3, 6, 8 och 10.
13:00 – 15:00 Samhällsvetenskapliga perspektiv i socialt arbete Ga934 borklaFöreläsning: Livslopp och familjen
13:30 – 15:30 Ortopedteknik, fortsättningskurs Gd209, Gd211 ThiFreG3ULO - Practical Session (Group 3)
14:00 – 17:00 C3017-
14:00 – 17:00 C3027-,vaad1793,ekan1777,alch1753,erlo1700,eljo16pk
14:00 – 17:00 C3004B-
14:00 – 17:00 C2022-,nibi16hu,joem1695,nala1797
14:00 – 17:00 C2015Bgrla18me
14:00 – 17:00 C3032-
14:00 – 17:00 C3005C-
14:00 – 17:00 C2023-,kusa1623
14:00 – 17:00 C3019heli1617
14:00 – 17:00 C3005D-
14:00 – 17:00 C3029beme18eq,apmo1609
14:00 – 17:00 C3033lihu18hv,eril18lz,ansu18hv
14:00 – 17:00 C3037joam18lh,stre18io,sutu18vu
14:00 – 17:00 C2018joel1711,joer1793,joje1787,jojo1717
14:00 – 17:00 C3026-
14:00 – 17:00 C3040-
14:00 – 17:00 C3005B-
14:00 – 17:00 C3012Atrth18yj
14:00 – 17:00 Ga343muaj1798,rois1700
14:00 – 17:00 C3004A-
14:00 – 17:00 C3038-
14:00 – 17:00 C3005Aelpa1694
14:00 – 17:00 C3012B-
14:00 – 17:00 C3018mobe1720,lyka1795,lima1794,mapa1700
14:00 – 17:00 C2020-
14:00 – 17:00 C3016peag1592
14:00 – 17:00 C2015A-
14:00 – 17:00 C2008-
14:00 – 17:00 Ge406-
14:00 – 17:00 C2006-
14:00 – 17:00 C3020-
14:00 – 17:00 C2005-
14:00 – 17:00 Ga345-
14:00 – 17:00 C2021-,hekj18ta
14:00 – 17:00 C2007-
14:00 – 17:00 C3015-,best16sb
14:00 – 17:00 C3024-
14:00 – 17:00 Ga344-
14:00 – 17:00 Ga340-,adsh18dd
14:30 – 16:00 Hb116 frofreStudiebesök
15:30 – 16:30 Ga930 ahlbriHandledning
16:30 – 20:00 J3103 RosKShowtime
17:00 – 20:00 C2020-
17:00 – 20:00 C2007-
17:00 – 20:00 C2021nhto18tc
17:00 – 22:00 J2156 andejoJUSA
17:00 – 20:00 C2022
17:00 – 20:00 C3020svjo1694
17:00 – 20:00 C2006-
17:00 – 20:00 C3029-
17:00 – 20:00 C3012A-
17:00 – 20:00 C2023odle1507,kusa1623
17:00 – 20:00 C3004A-
17:00 – 20:00 C3004B-
17:00 – 20:00 C2005-
17:00 – 20:00 C3040-
17:00 – 20:00 C3012B-
17:00 – 20:00 Ge406-
17:00 – 20:00 C3027kaum18bu
20:00 – 22:00 J3103 andejouthyrning Studentkåren gm Towe
2019-04-27 lör08:00 – 11:00 C3029sutu18vu,joam18lh,laol18vq
08:00 – 11:00 Ga505-
08:00 – 11:00 C3005Csvth1612
08:00 – 11:00 C3017svjo1694
08:00 – 11:00 C2015B-
08:00 – 11:00 C3015-
08:00 – 11:00 Ga343-
08:00 – 11:00 C3020-
08:00 – 11:00 Ga930-
08:00 – 11:00 C2015A-
08:00 – 13:00 B3055 BAneJu exam
08:00 – 11:00 C2022-
08:00 – 11:00 C2020-
08:00 – 11:00 C2021-
08:00 – 11:00 C2005-
08:00 – 11:00 C3005Dalfa17FA,wafa16FW
09:00 – 11:00 Anatomi och sjukdomslära jcarSkriftlig tentamen del A:2. Sal för skrivningen meddelas i PINGPONG några dagar innan tentatillfället
09:00 – 12:00 Anatomi och fysiologi, fortsättningskurs KaMa(AoF forts) Skriftlig examination 2
11:00 – 14:00 C3015-
11:00 – 14:00 C3020heli1617
11:00 – 14:00 C3005A-
11:00 – 14:00 C2007-
11:00 – 14:00 C3024-
11:00 – 14:00 C3019-
11:00 – 14:00 C3005Bnida18wa,vama18od
11:00 – 14:00 Ga345-
11:00 – 14:00 C3026-
11:00 – 14:00 C2005-
11:00 – 14:00 C2008thro18xw
11:00 – 14:00 C3012Btovl18ag
11:00 – 14:00 C2015B-
11:00 – 14:00 C2018sola1696
11:00 – 14:00 C3038-
11:00 – 14:00 C3012Atrth18yj
11:00 – 14:00 C3016-
11:00 – 14:00 C3032-
11:00 – 14:00 C2020-
11:00 – 14:00 C3017-
11:00 – 14:00 C3027hevi18qf
11:00 – 14:00 C3005D-
11:00 – 14:00 C3029laol18vq,stre18io,sutu18vu
11:00 – 14:00 C3004B-
11:00 – 14:00 C2021shsy1790
11:00 – 14:00 C2015A-,hato1616
11:00 – 14:00 C3004A-
11:00 – 14:00 C2022tebe18jv
11:00 – 14:00 C3040-
12:00 – 14:00 J2156 andejoJUSA
14:00 – 17:00 C2021nhto18tc
14:00 – 17:00 C2023gael18jn
14:00 – 17:00 C2015A-
14:00 – 17:00 C2005-
14:00 – 20:00 Ga345 derizlJu exam
14:00 – 17:00 C3005Dwuli18el
14:00 – 17:00 C3017boes16bp
14:00 – 17:00 C3027zune18bz
14:00 – 17:00 C3004B-
14:00 – 17:00 C3005B-
14:00 – 17:00 C3029-,hule1796
14:00 – 17:00 C3018-
14:00 – 17:00 C3012A-
14:00 – 17:00 C3033-
14:00 – 17:00 C3038-
14:00 – 17:00 C2008laso18pu
14:00 – 17:00 C3005C-
14:00 – 17:00 C2007-
14:00 – 17:00 C3012Bpama18oj
14:00 – 17:00 C3026-
14:00 – 17:00 C3020-
14:00 – 17:00 C3016-
14:00 – 17:00 C3004A-
14:00 – 17:00 C2022-
14:00 – 17:00 Ga344-
14:00 – 17:00 C2020-
14:00 – 17:00 C3019svjo1694
14:00 – 17:00 C3037-
14:00 – 17:00 C3032-
14:00 – 17:00 C3005A-
17:00 – 20:00 C3027-
17:00 – 20:00 C3018-
17:00 – 20:00 C3019heli1617
17:00 – 20:00 C3004B-
17:00 – 20:00 C3029-
17:00 – 20:00 C2023-
17:00 – 20:00 C2022-
17:00 – 20:00 C3005D-
17:00 – 20:00 C2015A-
17:00 – 20:00 C3005C-
17:00 – 20:00 C3038-
17:00 – 20:00 C2020-
2019-04-28 sön08:00 – 11:00 C2018-
08:00 – 11:00 C3020-
08:00 – 11:00 C3017svjo1694
08:00 – 11:00 C3018-
08:00 – 11:00 C3012A-,alfa17FA,wafa16FW
08:00 – 11:00 C2015Avifa18uf,hosi1797
11:00 – 14:00 C2015Akoel17BE,hosi1797
11:00 – 14:00 C2021trth18yj
11:00 – 14:00 C2008-,shsa1616,naapat
11:00 – 14:00 C3033-
11:00 – 14:00 C3018nida18wa
11:00 – 14:00 C2006-
11:00 – 14:00 C3029-
11:00 – 14:00 C3038-
11:00 – 14:00 C3012A-
11:00 – 14:00 C3016-
11:00 – 14:00 C3027-,nira1609
11:00 – 14:00 C3024inem18xy,heir18pq,lavi18mz,lice18bf
11:00 – 14:00 C3032asfr18kd
11:00 – 14:00 C3005C-
11:00 – 14:00 C3004A-
11:00 – 14:00 C2022-
11:00 – 14:00 C3005B-
11:00 – 14:00 C3026-
11:00 – 14:00 C3037-
11:00 – 14:00 C3004B-
11:00 – 14:00 C2007-
11:00 – 14:00 C3040-
11:00 – 14:00 C3005D-
11:00 – 14:00 C3005A-
11:00 – 14:00 C3012B-
11:00 – 14:00 Ga344-
11:00 – 14:00 C2023-,hato1616
11:00 – 14:00 C2005-
11:00 – 14:00 C2020biro13mp
11:00 – 14:00 C2018-
12:00 – 22:00 J2156 andejoJUSA
13:00 – 17:00 J3103 andejouthyrning Studentkåren gm Towe
14:00 – 17:00 C3005B-
14:00 – 17:00 C2015B-,garu1620
14:00 – 17:00 C3005D-
14:00 – 17:00 C3012B-
14:00 – 17:00 C2023-
14:00 – 17:00 C2020jaki14e3
14:00 – 17:00 C3037-
14:00 – 17:00 C2021-
14:00 – 17:00 C3018-
14:00 – 17:00 C2015A-
14:00 – 17:00 C2006-
14:00 – 17:00 C3020-
14:00 – 17:00 C3005C-
14:00 – 17:00 C3027-
14:00 – 17:00 C3038-
14:00 – 17:00 C2018gebe18zr,skem18sv,joem18yv,joid18io,lalo18yf,joma18tg,erph18cx,thst1796
14:00 – 17:00 C3024-
14:00 – 17:00 Ga340-
14:00 – 17:00 Ga344-
14:00 – 17:00 C3033-
14:00 – 17:00 C3005A-
14:00 – 17:00 C3012A-
14:00 – 17:00 C3026-
14:00 – 17:00 C3017haau1616
14:00 – 17:00 C2007-
14:00 – 17:00 C3004B-
14:00 – 17:00 C2022pama18oj
14:00 – 17:00 C3004Acaes1717
14:00 – 17:00 C3029-
14:00 – 17:00 C3016-
14:00 – 17:00 C3019-
14:00 – 17:00 C2005-
14:00 – 17:00 C2008qvto1676,napa1616
14:00 – 17:00 C3032-
17:00 – 20:00 C3040-
17:00 – 20:00 C3038-
17:00 – 20:00 C3037-
17:00 – 20:00 C3005B-
17:00 – 20:00 C3012A-
17:00 – 20:00 C3004B-
17:00 – 20:00 C2006mosa18gr,kana18wf,leph18vp
17:00 – 20:00 C3029-
17:00 – 20:00 C2005-
17:00 – 20:00 C2023-
17:00 – 20:00 C3017heli1617
17:00 – 20:00 C2015Bwuli18el
23:50 – 23:55 Ekokardiografi2:a Inlämning postern och skriftliga arbetet bakom i pp.
23:54 – 23:55 Hälsa och hälsofrämjande omvårdnad i ett livscykelperspektivInlämning av examinationsuppgift Hälsoanalys 4 Hp grupp A2 senast kl. 23.55.
2019-04-29 mån08:00 – 13:00 Praktiska grunder för omvårdnad och säkerhet Gb306 KJ-Aulan skomia08.00- 10.00 Föreläsning Cirkulation och Kroppstemperatur
10.30-12.30 Föreläsning Andning
12.30-13.00 Resurstid
Genom att surfa vidare på JU.se godkänner du att vi använder cookies. Mer information