ENCELL

Nationellt kompetenscentrum för livslångt lärande

Styrelse

Carl-Johan Asplund, universitetsadjunkt vid Lunds tekniska högskola
E-post: Carl-Johan.Asplund@iml.lth.se

Dag Balkmar, forskare vid Örebro universitet
E-post: dag.balkmar@oru.se

Cecilia Bjursell, forskare och centrumledare för Encell vid Högskolan i Jönköping
E-post: cecilia.bjursell@ju.se

Erik Hidman, doktorand vid Luleå tekniska universitet
E-post: erik.hidman@ltu.se

Magnus Hoppe, docent och lektor vid Mälardalens högskola
E-post: magnus.hoppe@mdh.se

Erik Lindhult, forskare vid Mälardalens högskola
E-post: erik.lindhult@mdh.se

Lena Nilsson, forskare vid Högskolan Väst och Uppsala universitet
E-post: lena.a.nilsson@hv.se

Charlotte Pettersson, adjunkt inom ledarskap och organisation, Malmö högskola och Gränsgångare knuten till Institutet för hållbar stadsutveckling
E-post: charlotte.petersson@mah.se

Britt-Marie Torstensson, ordförande i Winnet Sverige (Resurscentra för kvinnors nationella organisation)
E-post: britt-marie.torstensson@winnetsverige.se

Sidan uppdaterad 2018-08-20

ENCELL
Sidan uppdaterad 2018-08-20
*
*
*
*
*


Genom att surfa vidare på JU.se godkänner du att vi använder cookies. Mer information